PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341044}
6,6 22 241
ocen
6,6 10 1 22241
6,7 3
oceny krytyków
Miłość. Nie przeszkadzać
powrót do forum filmu Miłość. Nie przeszkadzać!

Założyłam konto specjalnie by napisać opinię na temat filmu. Zmarnowałam 101 minut.
101! Tyle ile było dalmatyńczyków. Brak psychologii, pointy, gra aktorska niezła, ale
spodziewałam się czegoś lepszego. Pierwsze 30 minut to porażka. Potem jest troszkę
lepiej. Obejrzałam tylko dla Audrey. I niestety, nie było warto.

ocenił(a) film na 8
szItowym_filmom_NIE

A ja obejrzalem z wielka przyjemnoscia. Z poczatku chcialem ogladac tylko dla Audrey, bo nie oczekiwalem niczego szczegolnego, ale i fabula, humor i odtworca glownej roli, ktorego znam z 'Czyja to kochanka' bardzo mi odpowiadaly.
Jedyna glupota jest tlumaczenie tytulu tego filmu... Jak mozna cos, co powinno sie zwac 'Bezcenny' ochrzcic jakims kretynskim splotem milosci i zawieszki z hotelowych drzwi?
Komedia lekka, przyjemna, zabawna. Audrey nawet w roli materialistki i utrzymanki wypada swietnie :) Jedyny minus otrzymuje za palenie papierosow! O nie, tego nie pochwalamy, pamietna slodka Amelio Poulain! ;)

ocenił(a) film na 8
szItowym_filmom_NIE

sam jestes szitowny!

ernestOM

Kiedy to ona?

szItowym_filmom_NIE

to francuskie kino, które ma swój specyficzny klimat, "koneserom" amerykańskich popłuczyn nie będzie się podobał. pzdr.

ocenił(a) film na 7
Holly85

w samo sedno trafione...:-)

ocenił(a) film na 3
szItowym_filmom_NIE

A ja byłam na tym w kinie i nie dość, że zmarnowałam czas to jeszcze pieniądze. Gra aktorska faktycznie niezła, ale filmu nie ratuje. W pełni popieram opinie. To nie była komedia romantyczna, albo ja mam dziwną definicję komedii. Nie chciało mi się śmiać ani razu, za to ziewać z nudów cały czas.

Karola11126

zajmij sie czymś innym, bo filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ocenił(a) film na 8
szItowym_filmom_NIE

Francuski klimat ... świetna muzyka ... świetny nastrój ... przyjemna ... a niekiedy zabawna komedia romantyczna... polecam

ocenił(a) film na 4
vergin8

tyle że tu nie ma nawet grama romantyzmu. .... ;-)

ocenił(a) film na 7
szItowym_filmom_NIE

Proszę Szanownej Pani!
Gratulujemy!
Stworzyła Pani nowe słowo "szltowym"! Super!
Albo nie, jesteś beznadziejna.
Bardzo beznadziejna. Denna. Kretynka.
-18/10 w skali 0-10.
Takie słowa istnieją w języku polskim.
Nie pozdrawiam, dziękuję.

ocenił(a) film na 6
szItowym_filmom_NIE

A ja po 30 minutach wiedziałam, że jeśli będę to dalej oglądać (obejrzałam!) to tylko dla aktora, który partnerował Audrey :)

ocenił(a) film na 7
szItowym_filmom_NIE

a co mają do tego dalmatyńczyki .?

szItowym_filmom_NIE

widzę, że nie jestem samotna w przekonaniu, że to nie komedia, a dramat...
Właśnie go skończyłam oglądać. I zamiast śmiać się do rozpuku - jak planowałam - mam głębokie przemyślenia na temat zachowania głównych bohaterów i ich ambicji życiowych....
W sumie właśnie jako dramat mógłby być ciekawy.. tylko jakby go nazwać "współcznesne hotelo-galerianki"? Seks za zegarek? Miłość za pieniądze? Czy zwyczajne kur####wo? Jak myślisz, które z tych tytułów idealnie odddałby istotę tego filmu?

ocenił(a) film na 4
szItowym_filmom_NIE

Zgadzam się- komedia komedią, fabułka fabułką- ale ten film to naprawdę marny sposób spędzenia czasu. Lubie Audrey ale bez przesady- nie ma co przymykać oczu na fabułę i ....przekaz tego filmu- nawet dla uroku głównej aktorki, która swoją drogą, zagrała co miała zagrać. Nie jej wina,że film jest głupiutki. Lubię lekkie filmy ale nie znoszę i nie toleruję kiedy lekko miło i przyjemnie promuje się ( lub przynajmniej pokazuje w zabawnym beztroskim tonie) życie które jest tandetne i .....smutne. Oczywiście- wśród rozkosznie buzujących bąbelków, trzycyfrowych metek i miękkich dywanów wszystko to wygląda tak ...niegroźnie, zabawnie i uroczo wręcz. Pani Starsza- sponsorka jest aż tak zauroczona swoim żigolakiem że ostatecznie lekko macha ręką na jego " spacer do hotelowego pokoju" z nowo poznaną cizią. Nasz główny amant zaś jest na tyle ślepo ( bardzo to wiarygodne heheheh) wpatrzony w oczęta Audrey że lekką ręką wydaje cała kasę + oszczędności..
Come on- to jest głupie i niewiarygodne. A tytuł- jak tu słusznie zauważyła Jewel2010 - ..tytuł nawet nie leżał obok jakiejkolwiek miłości. ( oczywiście jako polskie tłumaczenie - być może kolejne denne) . I żeby nie było: umiem się śmiać i jestem tolerancyjna - ale przemycane w bogatej formie prymitywne treści nie są zabawne. Ani trochę.

Alabe

zajmij sie czymś innym, bo filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

szItowym_filmom_NIE

. . . jak się (;nie;) umie patrzeć przez pewien pryzmat to można go tak a nie inaczej odebrać, albo też chodzi o pewnego rodzaju nastawienie na taki a nie inny obraz tudzież obrazek ZaGuBioNyCh w MiŁoŚci do MiŁoŚci. . .
Jednakże warto poświęcić swój cenny z reguły czas na spojrzenie w/w kierunku, by móc chociaż częściowo zrozumieć tę czy tą historię, nawet z przymrużeniem oka, które zresztą ma się na kim zawiesić!

szItowym_filmom_NIE

eee, bez przesady, mnie się podobał 7/10. do obejrzenia http://www.iplex.pl/filmy/milosc-nie-przeszkadzac,1718

ocenił(a) film na 7
szItowym_filmom_NIE

szitownym_gustom_Nie

szItowym_filmom_NIE

zajmij sie czymś innym, bo filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones