PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341044}
6,6 22 241
ocen
6,6 10 1 22241
6,7 3
oceny krytyków
Miłość. Nie przeszkadzać
powrót do forum filmu Miłość. Nie przeszkadzać!

Na Państwa miejscu, ten filmowy fast foodzik bym sobie ominął lekkim łukiem. Czego nie uczyniłem, wybaczcie, z braku chwilowego laku. No i musiałem przeżuć kit. A fuj! Ani to zabawne, ani mądre, ani sympatyczne. Za to nudne, długie i nijakie. Przykro było patrzeć, że to niby francuskie kino. A gdzie lekkość, humor, puenta? Nie wierzyłem bohaterom za grosz. Nawet ich nie polubiłem. Dlatego, jeśli ktoś chce, to wyłącznie na własny rachunek...

J__van_den_V_

Zgodzę się przedmówcą. Zastanowiło mnie tylko, kto by chciał?... Nie widzę grupy docelowej filmu. Na pewno nie jest to film romantyczny dla par (romansu tu nie czuć, emocji jakoś brak, za serce nic nie chwyta), nie jest to komedia (częściej śmiałem się na Gwiezdnych Wojnach), akcji brak, dramatu brak. Film nie przyciąga niczym, ale też niczym w sumie nie odpycha. Łatwo przyszło, łatwo pójdzie - za tydzień nie będę w ogóle pamiętał, że oglądałem... yyy... Jaki to ma tytuł? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones