PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341044}
6,6 22 241
ocen
6,6 10 1 22241
6,7 3
oceny krytyków
Miłość. Nie przeszkadzać
powrót do forum filmu Miłość. Nie przeszkadzać!

a tu nagle buum, bęc !!! miłość.Żałosne jest to, ze kobieta wcześniej uboga, nagle zasmakowała w markowych ciuchach i się od nich uzależniła jak od heroiny, bo sypia ze starszymi panami, aby trzepac im konta na sukieneczki i nowe buciki... Ale czy tak mozna zyc na dłuzszą metę??? Jak się okazuje nie!!!

Facet (kelner) stracił głowę dla seksownej brunetki i się całkowiecie spłukał, nawet zaczął być żigolakiem, nazwijmy to wprost, sypiał dla kasy z podstarzałą bogatą damesą!

Dziwota, ze nie miał wątpliwości, co do Irene...
Nie wiem, czy potrafiłabym zaufać takiej kobiecie jak ona, na jego miejscu przemyślałabym to 100 razy, ale facet myślał trochę czym innym niz głową:).

No ale miało być romantycznie i było, mimo to, na pewno nie było zyciowo, bo gdzie tu podział się w ogóle rozum...? Zero watpliwości, czysta zabawa, a życie nie jest takie proste...No ale...to tylko "amerykańska" bajeczka, choć we francuskim wydaniu:)!!!

Fajne stroje i cała kreacja postaci (chodzi o Audrey).

gatta1982

'Nie wiem, czy potrafiłabym zaufać takiej kobiecie jak ona, na jego miejscu przemyślałabym to 100 razy, ale facet myślał trochę czym innym niz głową:). '

sercem? chociaż z (nazwijmy to) kontekstu kulturowego wynika że chodzi Pani o narządy rodne. taki dualizm na rozum i narządy rodne jest daleko idącą redukcją natury człowieka (tu: faceta). koles sie zabujał i dzialanie niezgodne z dązeniem do spełnienia odczuwał jako sprzecznosc z nim samym. tak to juz bywa - ludzie róznie w tym stanie dzialają.

film faktycznie troche wyidealizowany, ale się pare razy uśmiałem, kreacje ciekawe, żywe itd.

'na pewno nie było zyciowo'
nie sądze zeby to bylo celem rezysera - moze i dobrze - zyciowe to są reality show ;) ja sie chcialem na tym filmie posmiać i zadowolić 'żywą' grą aktorów.
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones