PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341044}
6,6 22 241
ocen
6,6 10 1 22241
6,7 3
oceny krytyków
Miłość. Nie przeszkadzać
powrót do forum filmu Miłość. Nie przeszkadzać!

Miłość. Nie przeszkadzać! Komedia romantyczna???????? to zasługuje jedynie na tytuł:
Miłość. Nie przeszkadzać! Dramat kinow. Gdzie tu komedia jedyne na filmie było śmieszne to że chłopak wylał na siebie napój gdy zasno na filmie ... A gdzie romantyzm ? Ten film zasługuje na całkowitą kleske i sobie na to zasłużył ....

ocenił(a) film na 7
adam_lekt

No ja sie z tym nie zgodze... i uważam że jak na kino francuskie, film jest właśnie rewelacyjny! A nie patrząc na jego pochodzenie jesto dobry. I całkiem przyjemnie się go oglądało... A ze względu na gatunek, od początku było wiadomo jak sie zakończy. Jednak polecam, bo warto obejrzeć, nawet jeśli fabuła sczególnie nie zaskakuje widza.

ocenił(a) film na 8
T_tequila_A

Ja też uważam, że film był bardzo dobry - tym bardziej, jak na francuskie kino, które z reguły jest "trochę" dziwne :). I jeśli ktoś ma ochotę na komedię - polecam!

P.S. Co znaczy "Dramat kinow"? Kin, jeśli już ;) Chyba, że chodziło o "kinowy" - wtedy się nie czepiam, literówki się zdarzają.

ocenił(a) film na 8
adam_lekt

Film nawet nie jest taki zły. Wolę oglądać tego typu komedie niż durne młodzieżowe produkcje za oceanu

ocenił(a) film na 10
Mr__V

Ludzie ale czego mozna sie spodziewac po osobie ktorej ulubionym filmem jest Dirty Dancing 2 ( wg mnie kompletny niewypal ) i Włatcy móch .................

ocenił(a) film na 7
_Mika_a

ze niby do kogo to bylo? bo tak sie sklada ze ja mam w ulubionych te filmy.. i jakbys mogla jasniej o co ci chodzi... ?!

ocenił(a) film na 10
T_tequila_A

Sorry to mialo byc do adam_lekt.
I na jego login kliklam wiec nie wiem czemu pokazalo twoj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones