PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014774}
5,8 1 736
ocen
5,8 10 1 1736
5,7 7
ocen krytyków
Miało cię nie być
powrót do forum filmu Miało cię nie być

1. Pani Kuna w roli striptizerki
2. Pani Kuna robiąca striptiz (tak zakładam, zasłoniłem oczy)
3. Pani Kuna robiąca zupkę chińską
4. Pani Cielecka w roli cokolwiek-to-k****-miało-być
5. Scenarzysta co dziesięć minut z dupy dający dialog o jakiejś ciekawostce, którą przeczytał pięć minut temu i teraz flexuje jak dziecko. Czy wiecie, że orgazm świni może trwać pół godziny?
6. Przypadkowe ujęcia na ptaszki i inne, z niczym nie związane
7. Rozmowa z córką na polu zboża z jakąś elektrownią w tle, bardziej randomowej lokacji nie dali znaleźć?
8. Nie możemy jechać do Czech na trzy dni, bo się matka skapnie, zamiast tego pozwiedzajmy Warszawę przez trzy dni
9. Wszystkie dialogi, z którymi aktorzy sobie nie poradzili
10. Wszystkie dialogi, z którymi aktorzy jako-tako dali sobie radę (to nadal złe dialogi)
11. Scena tańca (ostatnie miejsce, bo była nawet fajna, tylko tak dwa razy za długa i mocno nadużyła gościnności)

Czekam na wasze propozycje

_Garret_Reza_

To ci dopiero spis cudzołożnic!
Zachęciłeś:-)

_Garret_Reza_

Promocja aborcji jako rozwiązanie niechcianej ciąży

Weronka90

Teraz to już muszę obejrzeć.

Weronka90

czyli film wpisuje się w ogólne trendy? a może Szyc zaproponował córce żeby przy okazji została lesbą albo eko-aktywistką? ;)

Weronka90

Brawo dziewczyno za ten komentarz.

bukirzadza

Gdyby każda kobieta chciała usuwać niechciana ciążę jako kaprys to nigdy by się żadne dziecko nie rodziło

Weronka90

Noo nie każdy był niechciany...

albertoxxx

Niby tak ale jak widzi się jaka jest teraz młodzież,to nie ma szans by Polska mogła stać się kiedykolwiek lepszym krajem.Wiekszosc to nieuki,tylko z telefonem w rękach,na social mediach,bo to cały ich świat,imprezy,alkohol,narkotyki i tylko tak potrafią żyć jak ich rodzice najlepiej z zasiłków i nic nie robić bo tak najłatwiej,zero wykształcenia,edukacji,pislandia każe rodzić dzieci by były nierobami i złodziejami jak oni ale apokalipsa w końcu nadejdzie skończy się rozdawnictwo na prawo i lewo dawanie Rydzykowi i okradanie milionów Polaków na ochronę kaczek:))

ocenił(a) film na 2
Weronka90

Polecam seans "Dziewczyńskie historie"

_Garret_Reza_

A gdzie go zobaczę online?;)

ocenił(a) film na 2
Weronka90

Pewnie niedługo będzie online na vod.mdag

_Garret_Reza_

Patrzyłam i na razie nie ma na polskich czy zagranicznych serwerach.a wiesz gdzie znajdę serial The A word?

ocenił(a) film na 2
Weronka90

Na Upfliksie śledzić i patrzeć, czy jest.

_Garret_Reza_

To nie stary serial a ciężko go znaleźć z polskimi napisami

ocenił(a) film na 5
_Garret_Reza_

Wadą filmu jest przede wszystkim aktorka z wadą wymowy w głównej roli. Ze dwadzieścia minut zastanawiałem się po co jej ta forsa bo tak podała tekst że nic nie zrozumiałem. Potem było jeszcze gorzej. Do kin powinna pójść wersja oryginalna i z polskimi napisami!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Zajcevv

Pomidor.

użytkownik usunięty
Zajcevv

Prawdopodobnie chodzi o: popisywać się, przechwalać się (slang)

ocenił(a) film na 2

Oczywiście, ale wydźwięk jest inny, inaczej mnie to brzmi, dlatego wybrałem "flexuje".

I nie mam pojęcia, czemu ktoś usunął tamten komentarz. Ja nie zgłaszałem. Całkiem standardowe "czemu piszesz ingliszem, jesteśmy przecież w Polsce", całkowicie rozumiem.

ocenił(a) film na 6
_Garret_Reza_

Z Kuną to się zgodzę w całej rozciągłości. 
Ciekawostki jak to ciekawostki. Będziesz miał dzieci to nie zdziwisz się już tym. 
Nie Warszawę ale KATOWICE I OKOLICE. Elektrownia to Jaworzno ;), jak będziesz miał córkę w odpowiednim wieku to zdziwisz się gdzie to się z nią jeździ i po co. 

Tato pojedźmy gdzieś gdzie nas nie było.  

Co do dykcji też się zgodzę. Trochę musi Szycówna poćwiczyć. 
 Co innego szlajanie się po okolicy z ojcem, a co innego jazda poza granice kraju na kilka dni. Serio to nie to samo. 
A Cielecka to serio bzdury i idiotyzmy. Inicjacja przez abor

flashi1978

Elektrownia to Łaziska Górne ;)

ocenił(a) film na 6
Patrycja_Dragon

Cholerka, masz rację.

ocenił(a) film na 4
_Garret_Reza_

Z tych wszystkich powodów dałem 4. 2 to jednak poziom Kac Wawa, a ten film nie był aż tak zły. Ale te dialogi... łobożu...

LordIvan

Kac Wawa to najniższy poziom z możliwych, czyli 1.

ocenił(a) film na 2
_Garret_Reza_

Film jest ogólnie nudny i drętwy.Nawet Szyc nie ratuje go,mimo że jest jednym z ulubionych moich aktorów.Najbardziej ucieszyły mnie napisy końcowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones