PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653352}
5,7 6 049
ocen
5,7 10 1 6049
5,4 5
ocen krytyków
Miasteczko Cut Bank
powrót do forum filmu Miasteczko Cut Bank

Swietny klimat,uwielbiam takie kino,na pewno bracia Coen by się go nie powstydzili.Jest w tym kinie galeria wyrazistych postaci,dobry czarny humor i fajna pogmatwana historyjka,która trzyma widza w ciekawości do końca seansu,plus doborowa obsada(Malkovich,Billy Bob,Platt)i amerykańska prowincja w tle.Film koniecznie trzeba zobaczyć i nie sugerować się niską oceną na filmłebie.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Miałem wrażenie, że Coheny w tym palce maczały. Ale jeśli nie oni sami, to ich ekipa aktorska na pewno.

kleju30

Trzeba miec gust wypaczony ogladaniem telewizji, zeby nie dostrzec przepasci, ktora dzieli ten gniot id filmow braci Coen...

ocenił(a) film na 7
kleju30

Jestem tego samego zdania. Film trzeba zobaczyć. Naprawdę kawał dobrej roboty, przede wszystkim dzięki wspomnianej, wspaniałej grze aktorskiej. Nareszcie postacie drugo- i trzecioplanowe nie są potraktowane jako anonimowe tło . Za rozbudowane studium psychologiczne bohaterów daję duży plus! Dziękuję "kleju30", bo dzięki Twojej opinii zdecydowałem się obejrzeć ten film.

ocenił(a) film na 8
Jaret

Nie ma za co - polecam się na przyszłość.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones