PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1070}

Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

Twin Peaks: Fire Walk with Me
7,3 47 832
oceny
7,3 10 1 47832
6,6 21
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.
powrót do forum filmu Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

Niezwykła fabuła przypomina majaki z koszmaru...Jednak jest nieodzowną całością z serialem.

użytkownik usunięty
iza198444

B. dziwny, b. mroczny, b.wieloznaczny, rzecz obowiązkowa dla fanów kina "zlynchowanego".

ocenił(a) film na 8

Nic dodać,nic ująć!:-)pozdrawiam

użytkownik usunięty
iza198444

Jeśli lubisz taki klimat:
http://www.filmweb.pl/film/Lost+River-2014-664469

ocenił(a) film na 8

Dzięki,chętnie obejrzę:-)

ocenił(a) film na 9

Niby tak. Jednak ja więcej skojarzeń znalazłem w nowym filmie Level Up. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
iza198444

A czy gdzieś może jest dostępny w sieci ? Może się orientujesz? Oglądałam dawno temu , pamiętam jak przez mgłę .Właśnie skończyłam oglądać serial , ach , rewelacja :) . Chętnie bym sobie odświeżyła i ten obraz . Z góry dzięki za odpowiedz.

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Niestety nie wiem:-(ja go oglądałam na dvd(zresztą pożyczonej od kolegi). Hm ja z reguły na youtube szukam i oglądam,a gdy tam nie ma proszę o pomoc filmwebowiczów;-). Pozdrawiam:-)

ocenił(a) film na 7
iza198444

Dziękuję za szybką odpowiedz, byłam na paru portlalach z filmami , ale nigdzie go nie ma :(
Również pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Proszę bardzo:-)hmm ostatnio to bolączka wielu dobrych,starszych filmów.:-(

użytkownik usunięty
nathalie34

cedeakropkapeel

ocenił(a) film na 7

Dziękuję bardzo :))

iza198444

A możecie pisać p.z.?

ocenił(a) film na 8
perun_6

???

iza198444

pełnym zdaniem

ocenił(a) film na 8
perun_6

Nie wiedziałam,ze jestem na lekcji j.polskiego. Piszę tak,jak mi wygodnie. Ale dziekuję za radę.

iza198444

Nie wiem, czy zauważyłaś, pisałem do @coferator a nie do Ciebie.

ocenił(a) film na 8
perun_6

Nie,nie zauważyłam,bo odp.na mój nick. Ale to nic. Też wezmę poprawkę na to,jak piszę. Nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce.

ocenił(a) film na 8
iza198444

Film miał mieć blisko 4 godziny, ale producenci pocięli film Lyncha.

returner

Nie wiedziałem! A to podłe skur..., na pewno film dużo stracił na takim zabiegu, prawdopodobnie ktoś uznał, że tak długi film będzie nudny, ale ja chciałbym bardzo "nudzić" się przy tym filmie.

ocenił(a) film na 6
iza198444

Nieudany - ze względu na poczucie humoru i normalność, których w filmie zabrakło. A przecież te cechy też były składowymi serialu, kontrasowanie ich z tym co nienormalne robiło największe wrażenie. W filmie ich nie ma. Tu wszystko jest nienormalne. Taki Leland Palmer - tutaj to zwyrodnialec, zboczeniec, szaleniec, w serialu to dusza człowiek, śpiewa i tańczy, tym większym szokiem jest to co robi. Ale on przecież tego nie robi. To Bob nim steruje, a on nie jest tego świadomy. Tu nawet nie ma takiej sugestii, momentu, że Leland choć przez chwilę jest sobą. Bezsens.

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

Ale jedynka to przesada.

ocenił(a) film na 5
AutorAutor

Zgadzam się z 6. Oceniłam nawet niżej. Są w kinie pewne rzeczy, których bardzo nie lubię. To spaghetti westerny Sergio Leone, muzyka Ennio Morricone, filmów Tarantino (poza "Nienawistną ósemką" i "Django") i , niestety, Lyncha przez "Ogniu krocz za mną". Oglądam ten film kilka razy ( w nadziei, że jednak go polubię), ostatnio wczoraj na Cinemaxie. I znów rozczarowanie, i znów mnie ten film bardzo zmęczył. Szkoda, że Lynch nie skończył na fenomenalnym serialu. Jedyne, co mi się podoba w "Ogniu" to cała masa bohaterów-dziwolągów, jak np. Carl -zarządca osiedla przyczep.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones