PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637019}
6,4 172 513
ocen
6,4 10 1 172513
6,2 32
oceny krytyków
Miasto 44
powrót do forum filmu Miasto 44

Czy tylko mi wątek miłosny zawarty w tym filmie przypomina wątek z Les Miserables - Nędznicy ?

pourtant_

Nie tylko Tobie. Nawet odrzucone dziewczyny to brunetki "z ulicy", a ukochane to "szlachetnie urodzone" blondynki :). W sumie to znany motyw niechcianej miłości, ale w tym wypadku podejrzanie podobny.

ocenił(a) film na 5
Burzujzmiasta

w dodatku bajka, którą blondyna opowiada w szpitalu to wariacja na temat "Castle on a Cloud"... nie mówiąc już o scenie jak brunetka umiera...

ocenił(a) film na 6
just_tina

Jeszcze tych dwóch gości w tle na wozie w scenie pt "a panowie dokąd? -Do Paryża" ;)
No i zakończenie jak główny bohater jako jedyny przeżywa.

pourtant_

Pierwsze pół godziny filmu i te same odczucia... a myślałam że będzie oryginalnie. Ale widać klasyka, to klasyka - jest wieczna

ocenił(a) film na 6
Emmeline

żeby tylko dowódca tego ich "oddziałku" był postacią bardziej z charakterem i zginął rozstrzelany pod ścianą jako ostatni z nich wszystkich (no, co prawda bez zapijaczonego cynika u boku ale i tak epicko) a nie strzelił sobie w łeb jak ostatnia pipka. To byłoby fajne nawiązanie do klasyki, a nie tylko wątek miłosny.

ocenił(a) film na 6
ErienTulcawende

Tak w ogóle to ta postać mnie zawiodła najbardziej, a tak fajnie się prezentował w trailerze (i nie chodzi mi tu o wygląd). W filmie poza wyglądem jest nieciekawy - nadęty i irytujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones