PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107636}

Miecz Bushido

The Sword of Bushido
5,4 209
ocen
5,4 10 1 209
Miecz Bushido
powrót do forum filmu Miecz Bushido

Pod koniec lat 80 kino akcji przeżywało swoje apogeum , Arnold , Sylvester , Jean , Dolph to tylko kilka imion które rozsławiły kino akcji.
Ten film jest naprawdę dobry , mieszanina różnych gatunków mamy tu elementy przygodowe , sensacyjne , akcji , ukłon w stronę westernu i kina japońskiego oraz dosłownie szczyptę erotyzmu , więc jak czytacie jest to coś naprawdę ciekawego , aktor grający tu główną rolę przypomina po części Sylwestra Stalone a po części Kurta Russela , gra bardzo dobrze swoją rolę , drugo planowe postacie są też bez większych zastrzeżeń , plenery są malownicze i egzotyczne , rezyseria sprawna co prawda więcej pada słów niż trupów co dla kina akcji bywa dosyć często zabójcze ale tu wszystko jest wyważone i potrafi nie jednokrotnie zaskoczyć widza , osobiście polecam.

P.S.Wydanie DVD jest naprawdę sabe - obraz z nowej kasety VHS ale dźwięk w 5.1.

ocenił(a) film na 5

Lubię kino akcji lat 80 - tych, ale ten film jest zdecydowanie poniżej przeciętnej. 5/10

holstensa

film to typowy przedstawiciel tego gatunku, jakiś czas temu kupiłem kilkanście kaset vhs z podobnymi filmami, uczta dla oko i ducha czyli powrót do lat 80tych

ocenił(a) film na 6
malutki

Kino akcji lat 80 wymiata
Co do tego filmu ja dałem 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones