PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693605}
6,3 11 907
ocen
6,3 10 1 11907
Migawka z przyszłości
powrót do forum filmu Migawka z przyszłości

... postaraj się przegrać raz na jakiś czas, aby nie wzbudzać podejrzeń. Jak widać niektórzy są zbyt tępi, żeby zrozumieć coś tak oczywistego.

ocenił(a) film na 8
zygdresze

Też mi to przyszło do głowy, ale bardziej poraził mnie inny aspekt upośledzenia tego hazardzisty:
mianowicie zamiast grać w firmie bukmacherskiej (na legalu) lub zagrać w jakąś loterię (a w stanach mają ich dziesiątki), to uwikłał się w najbardziej przebabraną sprawę jaka mogła być - zakłady u jakiegoś typa z półświatka!
Mógł sobie wypisywać notowania na giełdzie, kursy walut, numery powerball, jakieś lotto czy cokolwiek innego, ale nie!
No i do tego jeszcze ta passa, jak wielkim debilem trzeba być, aby nie pomyśleć o tym, że taki buk kiedyś przestanie lubić wypłacać duże wygrane, nawet swojemu pupilkowi?!
Ale . . . bez tego, tzn. tej głupoty bohatera, nie byłoby filmu.
Musiał być takim tępakiem i kropka.

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Zadawał się z ciemną masą, ponieważ takie miał skłonności. To dlatego bez problemu potem zabił tych gości i groził swoim przyjaciołom bronią. Taki charakter, dlatego wolał szemrane interesy zamiast pewnych gier.

ocenił(a) film na 5
ZSGifMan

Bał się, bo jednak "legalne" gry są badane częściej niż półświatkowe. Wygrasz trzy razy w totka i już masz wizytę w domu. A jeszcze bardziej podejrzane byłoby, gdybyś wygrał w kilka różnych gier.

zygdresze

Niech mi kto wytłumaczy jak można poznać numery lotto z taka maszyną??
Kiedy mam napisać kartkę z numerami i przykleić do szyby?? Gdy zrobię to dzisiaj, i maszyna zrobi mi zdjęcie dzisiaj, to jaka wypluje mi fotkę??
Chyba, że to ja wygeneruję przyszłość , napiszę cyferki,. maszyna zrobi pstryk i to sie jutro wydarzy.
Pomocy!!
Hej!

baca350

dobry z ciebie ananas: kompletnie nie kumasz cza-czy, a probujesz tanczyc fokstrota.

daj sobie najlepiej spokoj z sci-fi i usiadz pod sciana, ew. wykonuj w kacie jakies proste ruchy biodrami. hej!

junkiejew

Znaczy, też nie ogarniasz tematu a sie mądrzysz. Jak nie masz co do powiedzenia to sie połoz i czekaj na trzęsienie ziemi. H.

ocenił(a) film na 7
baca350

nie mógł grać w lotto bo zostało mu zapisane grać w wyścigi. Bohaterzy są tylko marionetkami w rękach losu, nie mogą zmienić przyszłości.

ocenił(a) film na 7
jose_mourinho88

Według mnie mogą. Ale na określonych zasadach.

ocenił(a) film na 7
Kidakaszalaja

ja dalej myślę że nie, ale może rozwiń swoją myśl to przyznam ci rację

ocenił(a) film na 8
jose_mourinho88

No i jak przyszło do rozwinięcia myśli to przez 3 lata nic nie wymyślił. Czyli klasycznie. Chlapnąć głupote i c.h.u.j

jose_mourinho88

Zwróć uwagę na to, że ten ćwierćinteligent najpierw wpadł na pomysł pisania na kartkach wyników gonitw, a dopiero potem pojawiło się to na zdjęciu. Ergo nie zostało mu to zapisane, tylko był zbyt ciężko myślący żeby wymyślić coś lepszego.

ocenił(a) film na 6
jose_mourinho88

Bo tak ustalili. Jakby ustalili, że będą wypisywać lotto i wszyscy by w to uwierzyli, to by zobaczyli zdjęcie z numerkami lotto.

ocenił(a) film na 8
zygdresze

Też o tym pomyślałam,ale zaraz mi się przypomniało jak ten mistrzu w Polsce od napadu stulecia rozdał rodzinie kasę i kazał wpłacać do banku a kasę mieli w reklamówkach ,hehe więc no comment. Zaraz ich namierzyli, niektórzy są naprawdę ciężko myślący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones