Time Lapse

1 godz. 44 min.
6,3 11 394
oceny
6,3 10 11394
4 245
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":693605,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Time+Lapse-2014-693605/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Migawka z przyszłości
  • Ten film przypomniał mi o podobnym filmie jaki oglądałem dawno temu  w Telewizji Polskiej mn.w. w 1984 roku. 
    Kołacze mi się po głowie tytuł "Pamiątkowe zdjęcie" ale nie mam co do tego stuprocentowej pewności a i też nie mogę znaleźć nigdzie w sieci takiego tytułu. 
    Pamiętam, że była to historia aparatu fotograficznego (chyba typu Polaroid), który robił zdjęcia osób, których nie było na planie zdjęciowym i  chyba wkrótce miały umrzeć czy nawet już nie żyły. Ostatnia scena filmu była taka, że aparat sam zrobił zdjęcie leżącemu, zmarłemu właścicielowi, który na zdjęciu wyszedł że siedzi żywy na łóżku, na którym niedawno zmarł.
    Czy ktoś może kojarzy co to za film?

• Ryszard_Bilinski Z opisu wygląda na niezle pokręcony film. Jak Ci sie przypomniał tytuł to daj znać, też chętnie obejrzę.

• skyter Niestety nadal nie odnalazłem tego filmu ani jakiegokolwiek śladu, czegokolwiek. Chciałbym go obejrzeć ponownie po latach, ponieważ był to mój pierwszy film oglądany w serii tzw. Kina Nocnego a miałem wówczas może z 9 lat - taka sentymentalna kwestia ;)