PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680870}

Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie

A Million Ways to Die in the West
6,2 82 691
ocen
6,2 10 1 82691
4,3 16
ocen krytyków
Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
powrót do forum filmu Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie

9/10

ocenił(a) film na 9

Naprawdę fajna dawka humoru. Oczywiście nie dla każdego, ale jeżeli podobały Wam się wulgarne
żarty z Ted'a to i tutaj nie będziecie zawiedzeni. Duży + za neila patricka harrisa oraz kilka
niespodzianek w trakcie filmu :)

ocenił(a) film na 8
patrinho88

Podzielam Twoją opinię. Film naprawdę bardzo śmieszny, wg mnie lepszy niż Ted :) . Gorąco polecam :)) .

ocenił(a) film na 9
patrinho88

niespodzianki robią robotę :D

ocenił(a) film na 2
patrinho88

Serio>?? przecież to klapy na całego a jeśli smieszy was dowcip o bąkach i robiebnia kupy to współczuje . Dno dna

ocenił(a) film na 9
Slabeusz321

pewnie nie masz kolegów., to dopiero godne współczucia. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek zadawał się ze snobem, który siedzi i narzeka, gdy cała sala w kinie się śmieje :)

ocenił(a) film na 2
nillvo

Chaba twoja sala pełna dzieci z przedszkola, nie odpisuj, bo konwersacja z osobą która daje 10 gwiazdek takiej produkcji jest masochizmem . Przez takich ludzi właśnie oceny sa nieadekwatne .

ocenił(a) film na 9
Slabeusz321

ratuje Cię fakt, że jesteś trollem :)

ocenił(a) film na 5
Slabeusz321

TO PO KIEGO NA TO POSZEDLES, TYLE FILMOW A SAMOTNY GIMBUS BEZ KOLESZKÓW I DUPECZKI AKURAT POSTANOWIL POJSC NA JEBNIETA KOMEDIE . SPODZIEWALES SIE PO TYM JAKIS KUR WA MĄDRYCH PRZESŁAŃ , MYSLALES ZE PO SEANSIE BEDZIESZ SIEDZIAL ROZTRZESIONY Z MILIONAMI ROZKMIN ? WYKU RWIAJ STASOWAĆ SIE PRZED HARYYM .
JA JUTRO SMIGAM NA TEN FILM DZIEKI ZA OPINIE Z TEDA BEKA STRASZNA JAK TU JEST PODOBNIE TO GITO

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
Slabeusz321

Ocena jest nieadekwatna bo co? Bo ktoś ocenił film inaczej niż ty? Chyba właśnie na tym poleca średnia ocena, żeby zebrać i te 2, i te 10, i obliczyć z nich średnią. Poza tym to fajna komedia, nie można oglądać tylko poważnych filmów. Ja byłem na tym w kinie i polecam, jak komuś się podobał "Ted", to podobny rodzaj humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones