PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300972}
7,7 1 475
ocen
7,7 10 1 1475
Mind Game
powrót do forum filmu Mind Game

Klimat i wizualność filmu, w mojej opinii, bardzo zgrabnie oddaje samopoczucie i doświadczenie stanu po zażyciu środków psychodelicznych (chociaż nie mam pojęcia, czy tam celowali, nie ma to znaczenia).

Chyba najbardziej poczułem sentyment do tej używki (psylocybina) podczas sceny, kiedy bohaterowie w heroicznym czynie biegną, pną się po fali ku górze. Gubią się proporcje, stosunek dwóch ilorazów - rzeczywistości i iluzji - które zdają się wchodzić w metafizyczny stosunek płciowy i przeplatają się ze sobą na tyle, że właściciel takiej galopady ma wrażenie, że wybrał się na wycieczkę krajoznawczą do wnętrza swojego mózgu. Każda rzecz, na którą napotyka na swej drodze, jest pełna uzasadnionej (ze względu na osobiste doświadczenia) symboliki. Każde wydarzenie ma swoją alternatywną egzystencję, która żyje w psychice jednostki.

ocenił(a) film na 10
fantasmagore

podoba mi sie fajny komentarz jak biegnie mozna znalezc duza czesc zycia kazdego czlowieka dlatego tak lubie to anime

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones