PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778537}

Minionki: Wejście Gru

Minions: The Rise of Gru
6,5 14 406
ocen
6,5 10 1 14406
6,0 5
ocen krytyków
Minionki: Wejście Gru
powrót do forum filmu Minionki: Wejście Gru

Zamiast podrapanych, obwisłych tishertów grupy młodzieży w garniturach, elegancko - jak do teatru.
Nie wiem z czego wyniknął ten trend i czemu akurat na Minionki, ale cieszy ten pomysł, w którym kino pielęgnuje się niczym teatr(a zwłaszcza w dobie streamingu!!).
Choć sam film jest wg mnie zbyt komercyjny i generyczny, to dużo lepiej, że z popularnych produkcji wybrano jego, a nie kolejną tandetę o menach i mam nadzieję, że trend się utrzyma.

Pozdrawiam was, "minionkowa" młodzieży, bardzo mi zaimponowaliscie!!! :)

MiroslawBrzezik

Tez chętnie się dowiem co jest przyczynkiem tego eleganckiego stroju

MiroslawBrzezik

Piszę to jako jedna z osób, które były tak ubrane na seansie. Dla mnie taka decyzja wynikała jedynie z absurdu, z zostawienia w głowie mojej i znajomych jakiejś pamiątki po tej filmie, bo jednak zabawnie się patrzy na grupy ludzi wchodzących do kina w garniturach na film dla dzieci. Chociaż w niektórych przypadkach wyczuwam też pewien sentyment do tej serii, gdyż minionki były dla wielu osób nieodłączną częścią dzieciństwa. A sam trend wyszedł z tiktoka.

ocenił(a) film na 4
stopthesun

Hej, miło dostać taką odpowiedź i dokładne wytłumaczenie :)
Sam tego tiktaka dobrze nie rozumiem, bo to chyba kwestia pokoleniowa, ale cieszę się, że używacie internetu do takiej komunikacji w pozytywny sposób.
Pozdrawiam!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones