PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536867}

Misja kadrowego

The Human Resources Manager
6,2 815
ocen
6,2 10 1 815
Misja kadrowego
powrót do forum filmu Misja kadrowego
cabal66

,,Misja kadrowego''? To tytuł jak dla jakiejś kretyńskiej komedii z USA. Tak trudno przetłumaczyć oryginalny tytuł? ,,Menedżer do spraw
zasobów ludzkich''. To rozumiem. Ale ,,Misja kadrowego''? To są jakieś jaja?
Ale to jeszcze nic. ,,Szczyt'' swoich możliwości w dawaniu tytułów polskich dystrybutorzy pokazali tutaj:
http://www.filmweb.pl/film/Savages%3A+ponad+bezprawiem-2012-572325

Franz_33

Niezły z ciebie debil, od kiedy wszystko musi być dosłowne. Świat jest nie tylko dla takich prostaczków pozbawionych wyobraźni jak ty.

cotypowiesz

Jeśli sądzisz, że ten tytuł jest dobry to ok. Ja nie sądzę.
Nie sądzę też, że moja opinia jest wystarczającym powodem do wyzywania mnie.

Franz_33

To jest wystarczający powód, wracaj do zajadania hamburgerów. Tzn. nie hamburgerów tylko do okrągłych i płaskich kotletów ze zmielonego mięsa, podawanych w bułce z dodatkami tj. keczupem, majonezem, pomidorem, ogórkiem, sałatą.

ocenił(a) film na 6
Franz_33

Przecież przetłumaczyli oryginalny tytuł bardzo dobrze :שליחותו של הממונה על משאבי אנוש

cabal66

Chodzi o to, że główny bohater pracuje jako 'kadrowy'. Łatwiej zapamiętać i nie jest tak długi jak 'Menedżer do spraw zasobów ludzkich'

ocenił(a) film na 6
Isiaczek

Nie do końca , tłumaczenie jest bardzo dobre , bo idealnie oddaje oryginalny tytuł . Angielska wersja jest niezbyt trafiona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones