PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34775}

Misja w Kaszmirze

Mission Kashmir
7,9 361
ocen
7,9 10 1 361
Misja w Kaszmirze
powrót do forum filmu Misja w Kaszmirze

Warto zobaczyć :-)

ocenił(a) film na 10

To mocno zaangażowany politycznie, miejscami przykry dramat o problemach etnicznych, terroryzmie i zemście, ze smutnawym, lekko wyłupiastookim Sanjay'em Duttem, Hrithikiem Roshanem pokazującym piękne oczy i muskulaturę oraz Preity Zintą, którą nawet dość lubię, zwłaszcza jak nie płacze bez przerwy, bo to normalnie kobieta-żywioł ;-)
Muzyka piękna, zwłaszcza chóralny refren w piosence chyba "Chupke Se Suun" (takiej na łodzi)
Dobrze się ogląda, chociaż ten najbardziej zły i wredny przywódca bojowników (Jackie Shroff ?) z podmalowanymi na czarno oczami i w chusteczce na głowie strasznie kojarzył mi się z Deppem w "Piratach z Karaibów" i trochę przez to śmieszył ;-)))
Ale głos ma naprawdę super ;-)

Anaru

Fajnie, że indyjscy filmowcy poruszają tez poważniejsze tematy, choć rzadko. ;) Film jak najbardziej wart obejrzenia. Obsada aktorska świetnie się spisała. Hrithik, którego nie uważałam za super aktora naprawdę sie postarał, mimo iż to jeden z jego pierwszych filmów. :)

_Summer_

gdzie można obejrzeć ten film?? proszę z napisami lub lektorem

Minika_91

Ja ściągałam z chomika, chyba nawet był z polskim lektorem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones