PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108990}

Misja w czasie

Retrograde
3,8 743
oceny
3,8 10 1 743
Misja w czasie
powrót do forum filmu Misja w czasie

Ostatnio dołuje wyświetlając albo:
1) melodramatyczne filmy familijne,
2) zapchajdziurowe seriale dla babć z wnuczkami,
3) mnóstwo takich pereł, jak ta tutaj Misja, których nie powstydziłby się Puls,
4) filmy niezłe, które już każdy wielokrotnie widział: np. Matrix, Kanał, Tootsie, Pulp Fiction,
5) od czasu do czasu niej więcej raz na pół roku - coś ciekawego.

I to ma być propozycja dla niegrzecznych chłopców?

voleon

O, ostatnio lecialo amityvile z lat 80 tych 2 i 3 czesc. A takich filmow nie uswiadczy sie nigdzie indziej. Mysle ze ta stacja fopiero sie rozwija i nie ma koncesji na wiele innych filmow. Ale trzeba dac im szanse. Ja tam polubilam stopklatke.

voleon

ja lubię stopklatkę za "katastrofy w przestworzach"

Agness_92

Ale te same katastrofy National wyświetla co dziennie od kilku lat. Ok, ale jak masz tylko naziemną to rozumiem.

Nikodem123

właśnie :D oglądałam na yt, ale czasami mam ochotę coś obejrzeć w tv przy śniadaniu

voleon

Po pierwsze akurat ''Matrix'' przynajmniej w swoim gatunku jest uznawany za kultowy film, po drugie stacja akurat uważam potrafi coraz częściej zaskakiwać niedługo wyemituje ''Opowieści podręcznej'' i po trzecie takimi ''hitami'' jak ten powyżej to karmi już nas TVP1 ;).

buterfly

Matrix i wiele innych filmów o ugruntowanej popularności także uważam za kultowe i choćby z tego powodu oglądałem je po wielokroć. Ale jeśli stacja pomiędzy tymi OCZYWISTYMI hitami już raczej niczego innego ciekawego nie nadaje, to pora się odezwać, a nawet bić na alarm.

voleon

Zależy też co uważasz za ciekawe - ''Opowieść podręcznej'' akurat chętnie zobaczę :)

buterfly

Obejrzałem "Opowieść podręcznej" w HBO z napisami pl i polecam, choć to bardziej serial dla kobiet.
O Stopklatce długo nie zmienię zdania, bo ciągnie non stop tą samą materią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones