PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847857}
6,9 8 778
ocen
6,9 10 1 8778
6,4 5
ocen krytyków
Miss Americana
powrót do forum filmu Miss Americana

Mam wrażenie, że najważniejszą postacią w tym filmie jest matka. To ona pchnęła Taylor do tego, co robi w świecie muzycznym napełniając ja ogromną wiarą i dając jej ogromną podporę psychiczną. Gdy słucham Taylor, jest zwykła, gdy na nią patrzę jest absolutnie najzwyklejsza, zastanawiam się nawet, jak to się mogło stać, że ktoś ją kiedyś dostrzegł - ale o to nikt nie zapytał matki, która z pewnością stoi za tym sukcesem. Nie ma w niej nic ekscytującego. Osobiście jej nie kupuję, Widzę w niej znamiona naszych czasów i ogromny FAKE. Podobnie jak w nakręconym dokumencie - zrobionym z jakiegoś powodu - czyżby finansowego ?
Jak ma się Taylor Smith do Rihanny, Amy Winehouse czy Celine Dion? Ona nawet nie potrafi śpiewać dobrze, ma bardzo słaby głos. Ludzie wierzą w to, co im się sprzedaje podlane dobrym sosem PR i machiną . Współczuję jej, jest absolutnie uzależniona od matki i ojca i ich aspiracji. Oni kierują jej życiem, jej karierą, jej rozwojem. Uzależniona w pełni. Bardzo jestem ciekawa jak potoczy się jej dalsze życie - cz ułoży sobie życie osobiste ? W filmie obserwujemy koleżankę, kota, matkę, ojca, a gdzie przyjaciele, gdzie facet itd...gdzie niezależna osoba, kreująca swoje życie ?

ocenił(a) film na 6
Helen_5

tak, widać że matka Taylor jest jej mega potrzebna, ale Taylor to mimo wszystko genialna artystka. Jej siłą nie jest głos, i umiejętność śpiewania, jej siłą jest (co powiedziała w filmie) pisanie tekstów, myślę, że też komponowanie muzyki. Wystarczy posłuchać All too well. Poza tym jest ładna, ma fajny (nie silny, ale fajny) głos, i wizerunek też swoje robi. Albo robił, bo mam wrażenie, że to mieszanie się do polityki jej nie służy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones