PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475812}

Miss marca

Miss March
5,6 11 517
ocen
5,6 10 1 11517
3,5 4
oceny krytyków
Miss marca
powrót do forum filmu Miss marca

7/10

ocenił(a) film na 7

Dobra komedia, po prostu. Prosty, prymitywny humor i to jest w tym najlepsze ;-)
Ale widzę, że strasznie dużo tu komentarzy ludzi którzy chcieliby żeby komedia była sztywna jak kij w du*ie. Ludzie komedia ma śmieszyć, nie ważne jak. MA ŚMIESZYĆ. to jest założenie komedii. Proste.

Ps. jak się obudził mogli mu dać od razu stoperan ;-)

Sprite_87

właśnie dlatego też się dziwie tylu negatywnych komentarzy typu" ta komedia jest głupia " przecież to w końcu jest komedia więc jaka ma być ?? dla mnie film świetny..
pozdrawiam.

Sprite_87

Nawet niezła komedyjka. Można obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
Burmistrz

świetny film i na dodatek Tucker przypomina mojego znajomego więc mam podwójną radochę. A jak fajnie się to ogląda na haju ;)

ocenił(a) film na 8
Sprite_87

Mi również się ten film podobał. W niektórych momentach płakałam ze śmiechu ;]

ocenił(a) film na 7
paulaa669

Masakra, moment jak koleś się budzi w szpitalu mistrzowski :D

ocenił(a) film na 8
Sprite_87

Tak, to też było niezłe ;]

ocenił(a) film na 7
paulaa669

A który moment Ci się najbardziej podobał?

ocenił(a) film na 8
Sprite_87

Np. próby nalewania paliwa przez Eugene'a ;] Jak mu się kiecka podwinęła a Ci kolesie się patrzyli zdziwieni ;p No i sprawa z yorkiem też była niezła ;d

ocenił(a) film na 9
Sprite_87

Zgadzam się,ja dałem 10/10 bo mi w tym filmie niczego nie brakowało,cały czas się śmiałem.

ocenił(a) film na 2
Sprite_87

Komedia to gatunek filmowy, a film nie może przekroczyć pewnego poziomu głupoty i irracjonalności. Jak go przekroczy to jest dla ludzi takich jak Ty, którzy twierdzą, że nie ważne, że komedia jest potwornie durna, po prostu ma śmieszyć.
Jak nie widziałeś komedii, w których żarty nie opierają się na sraniu, rzyganiu, pierdzeniu, bekaniu, waleniu konia - to współczuję.

ocenił(a) film na 7
dariusgromnicki

Nie istotne czym komedia mnie rozbawia, ważne jest to, że rozbawia tak? No taki jest cel komedii, czy się mylę? A ta była w ch*j zabawna. Sorry ale mdlą mnie komedie w których jest humor pokazany w sposób tak spokojny, że aż senny, tutaj się coś cały czas dzieje i to się liczy.

ocenił(a) film na 4
Sprite_87

Dobrze wiedzieć, że ktoś się na tym dobrze bawił. Ja zaśmiałem się trzy razy. Spodziewałem się więcej gagów, czegoś w stylu "Sekspedycja". Pomysł dobry, ale trochę za mało humoru. Szkoda.

ocenił(a) film na 2
Foresto

Ja również specjalnie się nie bawiłem/

ocenił(a) film na 2
Sprite_87

A może ta komedia nie śmieszy z prostej przyczyny, to wszystko już było i kiedyś może śmieszyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones