PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=938}

Mission: Impossible 2

Mission: Impossible II
6,4 89 169
ocen
6,4 10 1 89169
5,4 23
oceny krytyków
Mission: Impossible 2
powrót do forum filmu Mission: Impossible 2

Po znakomitej jedynce , która była kwintesencją szpiegowskiego kina dostajemy TO ...czyli tandetną , kiczowatą dwójkę z latającymi motorami , walkami zaprzeczającymi prawom fizyki i słabym scenariuszem. Zapomniałabym jeszcze o tych zabawnych "zwolnieniach" w akcji, które w konsekwencji dały tani efekt.

Dobrze ,że robiąc 3 część się zreflektowali i powrócono bardziej na grunt szpiegowski niż efekciarski.

Ogólnie lipa ale...still better than twilight.

Bourjois

Widziałem tylko dwie pierwsze części. I faktycznie, część pierwsza jest o niebo lepsza. Ale ta ma Thandie Newton i z samego jej powodu jestem w stanie filmowi wiele wybaczyć :)

SzalonyChemik

A ja właśnie przez nią nie mogłam spokojnie oglądać filmu. Bardzo irytująca mimoza...

ocenił(a) film na 5
SzalonyChemik

Dokładnie. Ta "aktoreczka" jest wyjątkowo mierna i odstręczająca.

Bourjois

Za to muzyka rekompensuje wiele niedociągnięć. Genialna!

ocenił(a) film na 6
Bourjois

A właśnie mi się wydaje, że dwójka jest znacznie ciekawsza niż jedynka. Więcej scen akcji, ciekawsza i prostsza fabuła itd. Przy jedynce to większość scen przegadana, a intryga była tak kretyńska, że pod koniec to już w ogóle nie wiadomo o co chodzi i wygląda jak parodia Bondów. Dwójka też jest maksymalnie głupia, ale chociaż są fajnie sfilmowane sceny akcji (chodź niedorzeczne) itd.

Goro_Gondo

Tez tak uważam, super szybka akcja, trochę efekciarsko ale tego właśnie oczekuje od takich filmów, No i muszę Wspomnieć o świetnym soundtracku.

ocenił(a) film na 5
Bourjois

Ale rozumiem, że scene z pociągiem, helikopterem i tunelem z jedynki to wymazałeś z pamięci. Przecież tam w ogóle nie było praw fizyki a efekciarstwo było o dwie długości przed tym co dzieje się w dwójce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones