PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 48 829
ocen
4,4 10 1 48829
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Jestem wielkim fanem obydwóch części Kogla Mogla ale trzecia nie ma szans przebić swoich poprzedników. Dlaczego ??

1)Inny reżyser (brak Załuskiego bedzie mocno odczuwalny)
2)Brak muzyki Seweryna Krajewskiego (te melodie są niesamowite i non stop pobrzmiewają w uszach)
3) Śmierc czołowych aktorów tych filmów (Turek,Lorentowicz)
4)Brak swojskiego klimatu,ktory moim zdaniem stoi za sukcesem poprzednich części.
5) Brak Stanisławy Celińskiej,ktorą zastepuje Rożniatowska a jak pokazały choćby "Pieniadze to nie wszystko" Pani Stanisława ma niesamowity talent komediowy.

bolec2002

Skupiłeś się na tym czego lub kogo brak. A weź pod uwagę ilu aktorów zagra ponownie oraz to, że w fabule filmu też minęlo kilkadzieścia lat.

bolec2002

ja mimo wszystko się wybiorę. mam ogromny sentyment do poprzednich 2 części i liczę na dobrą komedię. uważam, że obsada wyglada całkiem całkiem. fajnie, że jest trochę odświeżona ;)

ocenił(a) film na 2
bolec2002

Ja z chęcią obejrzę "Misz-masz", ale zgadzam się, też mam wrażenie, że 3 część nie będzie w stanie dorównać dwóm pierwszym. Weźmy jeszcze pod uwagę, że akcja potoczy się we współczesnych czasach, a tamte 2 były kręcone jeszcze w PRL-u. W 1 i 2 części było wiele niezapomnianych dialogów ośmieszających krzywą rzeczywistość PRL-u, których teraz zabraknie.
Może i "Kogel-Mogel 3" będzie świetnym filmem, ale na pewno innym, niż jego dwie wcześniejsze części.

ocenił(a) film na 2
bolec2002

Celińska miała zagrać, ale z powodów zdrowotnych zrezygnowała tuż przed zdjęciami.

użytkownik usunięty
krupastas

Ryś i Dylematy jako kontynuacje Misia i Alternatywy 4 były całkowicie nieudane.
Nawet nie inne.
Po prostu nieudane.

ocenił(a) film na 2

Chociaż czekam bardzo z racji sentymentu to muszę się pod powyższym postem podpisać

bolec2002

Co do reżysera. Pan Załuski dobija powoli do 90-tki i nie jest aktywny zawodowo od ponad 20 lat. Są rzeczy, których po prostu nie da się przeskoczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones