PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540186}
6,3 935
ocen
6,3 10 1 935
Moja Australia
powrót do forum filmu Moja Australia

nawet po wojnie. O Niemcach złego słowa.

ocenił(a) film na 6
taxipompey

po wojnie niemcy już nie zabijali. przedwojenna polska idea państwa jednonarodowego i jednowyznaniowego wspierana obozem koncentracyjnym mówi sama za siebie.

ocenił(a) film na 7
XPIHb

Ze źle poinformowanymi lewakami nie dyskutuję.

ocenił(a) film na 6
taxipompey

nigdy nie byłm lewakiem wręcz przeciwnie, jak już wytykasz złe informacje z mojej strony to chociaż daj argumenty. obóz o którym napisałem był w Jaworznie. zamykano w nim wszystkich którzy nie pasowali władzy komunistycznej. żołnierze AK czy tez ONR również tam umierali katowani przez "prawdziwych polaków". żydzi również nie pasowali do światopoglądu polskiego krajobrazu powojennego. czytać trzeba różne źródła

XPIHb

Nie wypisuj bzdur w Jaworznie zamykano przede wszystkim Polaków " 1945 utworzono tzw. Centralny Obóz Pracy, więziono tu m.in. żołnierzy AK, Niemców, Ślązaków, a także Ukraińców i Łemków ", a w 1945 zamykać ich mogli przede wszystkim ocaleni po wojnie Żydzi komuniści (Żydokomuna). Po wojnie Żydzi jak najbardziej pasowali do krajobrazu powojennego, zajmowali najwyższe stanowiska w rządzie, bezpiece, partii.
Mówienie, że po wojnie Polacy zabijali Żydów jest totalnym kłamstwem i manipulacją, oczywiście zdarzały się przypadki, ale to margines marginesu w stosunku do tysięcy Polaków wymordowanych przez żydokomunistyczny aparat represji. Poczytaj i się poducz.

XPIHb

A tu masz link kto bestialsko traktował młodych Polaków w Jaworznie - Żyd Samuel Morel, warto przeczytać i poszukać więcej w necie o tym zbrodniarzu http://pl.wikipedia.org/wiki/Salomon_Morel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones