PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137533}

Moja kochana panienka

Mi querida señorita
7,3 269
ocen
7,3 10 1 269
Moja kochana panienka
powrót do forum filmu Moja kochana panienka

Wiele...

ocenił(a) film na 9

...widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie... nie chodzi nawet o samą historię, ale o klimat, nastrój, styl... ten film jest rozbrajający swoją prostotą i szczerością, bardzo poruszający, już od pierwszych scen, kiedy słyszymy chopinowską Tristesse.... może odrobinę ta wrażliwość przywodzi mi na myśl dzieła Pupi Avatiego, ale to tylko takie odległe skojarzenie. Obejrzyjcie ten film, naprawdę warto!

ocenił(a) film na 7
washack

Mnie trochę jednak odrzucała zbytnia melodramatyczność, schemat i podniosłość, ale tak, film jest ciekawy. Jak na ówczesne czasy bardzo odważny (w sumie to do dziś mocno broni się temat i jest aktualny, zwłaszcza w PL). Gdyby było więcej o szukaniu tożsamości, tobym pewnie bardziej docenił, ale wiem, że to mój problem jako odbiorcy :) Bo np. sceny rozpoczynania nowego życia bardzo dobre - pierwsza madrycka sekwencja jest dla mnie najlepsza w całym filmie. Zdecydowanie warto zobaczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones