PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859573}

Moja ulubiona wojna

My Favorite War
6,7 77
ocen
6,7 10 1 77
Moja ulubiona wojna
powrót do forum filmu Moja ulubiona wojna

To opowieść autobiograficzna, ale jednocześnie uniwersalna dla milionów ludzi z tak zwanego bloku wschodniego. Prawie wszystkie kraje tego regionu mają taką samą historię - II wojna Światowa i sowiecka okupacja. Kilkudziesięciu lat trzeba było, żeby się od niej wyzwolić. Dlatego tak przerażające dla mnie jest to, co dzieje się obecnie. Tak jakby obudziły się jakieś potwory, które koniecznie chcą zawrócić historię. O wolność, jak i miłość trzeba dbać cały czas bo nie jest dana raz na zawsze.

Agatonik

Nie martw się pokonaliśmy Niemcy, pokonaliśmy ZSRR pokonamy i Unię

ocenił(a) film na 7
Ricz_Forrester

My jesteśmy Unią Europejską! Chcesz pokonać sam siebie? Gdzie wtedy będziesz? Na Białorusi, w kręgu Putina.

Agatonik

Unia to Putin mający swoje bolszewickie marionetki pokroju Merkel i Macrona które spijają mu z dzióbka i budują wesoło nowy rurociąg przyjaźń teraz nazywany dla zmylenia przeciwnika Nord Stream. Fan Unii = Fan Putina, tyle. Ja bolszewię europejską olałem 13 lat temu i bardzo to sobie chwalę.

ocenił(a) film na 7
Ricz_Forrester

Zawsze żałuję, że tacy ludzie jak Ty mają prawa wyborcze.

Agatonik

Zawsze wiedziałem że fani UE tacy jak ty to naziści którzy chcą siłą wyłączyć ludzi o innych poglądach z życia społecznego

Agatonik

@Ricz_Forrester "Nie martw się pokonaliśmy Niemcy, pokonaliśmy ZSRR pokonamy i Unię"

W rzeczywistości nikogo z tych nie pokonaliśmy :P

@Agatonik "My jesteśmy Unią Europejską"

Kiedyś byliśmy ZSRR, a tak serio okres zimnej wojny się dawno skończył i nie musimy być za UE czy Rosją. Można, robić interesy z obydwiema bytami jak to robią proeuropejskie Niemcy przy Nord Stream 2.

ocenił(a) film na 7
arturdzie

Ja jestem za Unią. Czuję się Europejką i nie wyobrażam sobie znaleźć się w kręgu wpływów Rosji. A do tego ten chory rząd zmierza.

Agatonik

Tylko Rosja nie ma środków byśmy byli pod ich wpływami. By być europejką nie trzeba być w Unii Europejskiej.

ocenił(a) film na 7
arturdzie

Ale ja bardzo lubię być w Unii Europejskiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones