film

Moje serce jest w Vermont

Falling for Vermont
2017
2h
5,8 145
ocen
5,8 10 1 145
Znana pisarka ma wypadek samochodowy i traci pamięć. Kobieta może liczyć na pomoc sympatycznego lekarza, który oferuje jej schronienie w swoim domku gościnnym. Zobacz pełny opis
Moje serce jest w Vermont zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Autorka bestsellerowych powieści Angela Young ma już dość rozgłosu i życia w blasku fleszy. Jej najnowsza książka ma być przeniesiona na ekran, co powoduje spore zainteresowanie fotoreporterów. Narzeczony Brad, który jest zarazem jej menedżerem, nie dostrzega problemów i potrzeb swojej dziewczyny, bo jest zbyt pochłonięty biznesem. WAutorka bestsellerowych powieści Angela Young ma już dość rozgłosu i życia w blasku fleszy. Jej najnowsza książka ma być przeniesiona na ekran, co powoduje spore zainteresowanie fotoreporterów. Narzeczony Brad, który jest zarazem jej menedżerem, nie dostrzega problemów i potrzeb swojej dziewczyny, bo jest zbyt pochłonięty biznesem. W rezultacie korzystając ze sposobności, Angela, porywa samochód siostry i ucieka prosto przed siebie. Kiedy mija granicę stanu Vermont, traci panowanie nad kierownicą i rozbija się. Błąkającą się młodą kobietę odnajduje szeryf miasteczka, który odwozi ją do szpitala. Ona nie pamięta, co się stało, nie wie jak się nazywa, nie ma żadnych dokumentów. Opiekuje się nią przystojny lekarz, dr Jeff Callan. Angela dowiaduje się, że ma chwilowy zanik pamięci, ale w ciągu tygodnia wszystko powinno powrócić do normalności. Ponieważ z powodu lokalnej imprezy wszystkie pokoje w miejscowym hotelu są zarezerwowane, lekarz oferuje jej swój domek gościnny. Angela bardzo związuje się z jego dziećmi, czuje się w tej rodzinie bezpiecznie, jest szczęśliwa. Jeff kilka lat temu stracił żonę, samotnie wychowuje Emily i Alexa, którym Angela zastępuje matkę. Początkowo Brad i jej siostra Cynthia są przekonani, że pisarka wyjechała, by odpocząć od medialnego szumu, ale kiedy jej nieobecność się przedłuża, zgłaszają zaginięcie. W końcu ją odnajdują, ale wtedy ona uświadamia sobie, ile dla niej znaczą Jeff i jego dzieci. Musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy życie, które wiodła do tej pory było rzeczywiście takie, o jakim marzyła. Przyjdzie jej podjąć bardzo trudną decyzję.

Zdjęcia do filmu powstały w Agassiz (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Uroczy!

ocenił(a) film na 7

Piękni ludzie, urocze miasteczko i może pomysł na fabułę sztampowy, ale wykonanie zaskakująco urocze. W swojej klasie( kanadyjskie kino telewizyjne) naprawdę przyjemna pozycja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones