[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/131207/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":501,"rate":7.11377245508982,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/131207/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":35,"rate":7.514285714285714,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,1
501 ocen gry aktorskiej
Julie Gonzalo
Julie Gonzalo urodziła się 9 września 1981 roku w Buenos Aires, w Argentynie i dorastała w Miami, na Florydzie. Karierę przed kamerą rozpoczęła jako fotomodelka. Studia aktorskie pozwoliły jej zrobić duży krok - pokazać się na srebrnym ekranie tym razem jako odtwórczyni.

Podczas pierwszych przesłuchań udało jej się zdobyć rolę Eve w filmie "Randka z Lucy". Gdy jej kariera zaczęła się rozwijać natychmiast przeniosła się do Los Angeles. W ciągu kilku następnych miesięcy występowała gościnnie w serialu WB "Greetings from Tucson", gdzie grała Kim Modica. W 2003 roku dostała stałą rolę w kolejnej produkcji Warner Bros. - "Exit 9" oraz filmie Disney'a z Jamie Lee Curtis i Lindsay Lohan "Zakręcony Piątek".

W 2004 roku otrzymała przełomową rolę Shelby Cummings w obrazie z Hilary Duff - "A Cinderella Story", gdzie zagrała najpopularniejszą dziewczynę w szkole. W tym samym roku wystąpiła jako dziewczyna z marzeń - Amber, w "Zabawach z piłką". W filmie grały takie gwiazdy jak Ben Stiller, Vince Vaughn i Christine Taylor. Pod koniec 2004 roku mogliśmy oglądać ją w roli Blair Krank w "Świętach Last Minute", gdzie w jej rodziców wcielili się Tim Allen i Jamie Lee Curtis. Następną produkcją z udziałem Julie był film Warner Bros. "Facet z ogłoszenia". Obraz pojawił się w kinach w 2005 roku i wystąpili w nim Diane Lane, John Cusack i Dermot Mulroney.

W 2006 roku zagrała w dwóch bardzo dobrze przyjętych przez krytyków krótkometrażowych filmach "Silent Night" oraz "Saving Angelo". W ostatnich latach można ją było zobaczyć m.in. w "Śmiertelnym zauroczeniu", "Dallas" czy "Wpadnij na gofra".
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 9 września 1981

miejsce urodzenia: Lanús, Argentyna

wzrost: 173 cm

Wystąpiła w teledysku grupy Menudo: Heaven i Barta Baldwina "I Need You Now".
Ma brata.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • nie wiem czy ktoś zauważył, ale Julie ma bardzo widoczną bliznę u nasady nosa między oczami.. to musiało być cos poważnego, skoro nawet makijaż nie potrafi tego zatuszować.. w "Historii Kopciuszka" widac ja bardzo wyraźnie. A tak poza tym to bardzo ładna aktorka, w sam raz do młodziezowych filmów

  2
  2
  • Moim zdaniem Julie jest łudząco podobna do Denise. Jak siostry.

  • w jej filmografi powinno być jeszcze napisane że grała w Veronicy Mars...

   2
   • Na Barbie sie nadaje. Widziałam dwa filmy z nią, ale i tak uważam, że jest całkiem fajna. Pozdrawiam!

    • świetnie gra role typu barbie! jest bardzo ładna! tak uważam, ala nie jestem jej zagorzałą fanką.