PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490838}
7,3 90 792
oceny
7,3 10 1 90792
7,3 32
oceny krytyków
Moneyball
powrót do forum filmu Moneyball

Przeczytałem temat Modrzewa88 (który rozpoczyna pod każdym nowym filmem, ahahahah),
a w nim, że bilety są po rzekomo 20 złotych. To ja się pytam - GDZIE?! Bo w żadnym kinie w
moim mieście (Lublin) nie ma nawet tego w repertuarze, a baardzo chciałbym obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
Lepkam

Dziwne.. lublin duże miasto, powinno byc, choćby w multipleksach. w Krakowie mamy i w multipleksach (multikino, Cinema City) jak i w studyjnych.

ocenił(a) film na 8
tercc

Właśnie jeszcze specjalnie wszedłem trzeci raz w repertuar Cinema City i nic. Na FB też nic się nie pokazuje, a bardzo chciałbym obejrzeć ten film.

ocenił(a) film na 5
Lepkam

to można obejrzeć w kinie. Właśnie wracam z seansu:)

ocenił(a) film na 8
criginold

No bez jaj, naprawdę w kinie? : D Kurczę, trzeba było tak od razu, ale ja głupi jestem. Myślałem, że może na TVP Polonia będzie lecieć po 23:00, a tu jednak taka niespodzianka.

Ale czekaj, czekaj. Co ja tu wyżej napisałem? "Bo w żadnym kinie w
moim mieście (Lublin) nie ma nawet tego w repertuarze". Ach, no tak...

ocenił(a) film na 7
Lepkam

Kolega cringold starał się chyba być dowciapny. Musi z metropolii jakiejś jest:P
A wracając do tematu - na Śląsku film można obejrzeć tylko w jednym Cinema City w Silesii i to tylko na 3 seansach sic! kilka dni po premierze. Nie ma go w repertuarch innych CC, Heliosów i Multikina.
Porażka. Multipleksy grają teraz Zmierzch, hehe.....

ocenił(a) film na 5
Lepkam

mój błąd, nie chciało mi sie twoich wypocin czytać do końca i patrząc na sam temat dałem odp:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones