PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490838}
7,3 90 811
ocen
7,3 10 1 90811
7,3 32
oceny krytyków
Moneyball
powrót do forum filmu Moneyball

Wbrew obiekcjom, że nic z niego nie zrozumiem bo kompletnie nie znam się na baseballu, film mi się podobał. Tak naprawdę jest to opowieść o człowieku, który chcąc realizować swoją wizję musi borykać się z całym otoczeniem, które go nie rozumie. Film doskonale zagrany przez Brada Pitta i resztę m in. Philipa Seymoura Hoffmana. Duży realizm i tylko żałowałem, że kompletnie nie znam się na tym sporcie, jego historii itd. bo dla amerykańskiej widowni jest on pewno jeszcze lepszy z uwagi na mnóstwo niuansów niezrozumiałych dla Europejczyków. Film obowiązkowy dla znawców tematu i godny obejrzenia dla całej reszty.

ocenił(a) film na 7
hubio

Ja tylko jednego nie rozumiem. Na początku Pitt przyjeżdża wynegocjować paru graczy, i prezes tego klubu co chwila zerka na grube i sugeruje się jego odpowiedziami, bez niego nie podejmuje żadnej decyzji, czyli zna jego wartość. I potem tak o , sprzedaje go Pittowi?
Trochę to bez sensu .

ocenił(a) film na 8
ciosina

Nie znam się za bardzo na kulisach tego sportu, ale po pierwsze film jest oparty na autentycznej historii, a po drugie gruby był tylko jednym z wielu pracowników/analityków (widzimy go w biurze, gdzie nie ma nawet własnego gabinetu tylko stanowisko pracy wśród wielu innych) i akurat znalazł się podczas tej rozmowy i doradził. Dyrektor w każdej firmie może wezwać kogo chce i się radzi różnych ludzi co do różnych spraw. Tak myślę.

ocenił(a) film na 7
hubio

ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones