PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490838}
7,3 90 792
oceny
7,3 10 1 90792
7,3 32
oceny krytyków
Moneyball
powrót do forum filmu Moneyball

Najbardziej niedoceniony aktor Hollywood. Kilkanaście genialnych roli i żadnej porządnej nagrody.

Jak myślicie Moneyball będzie tym filmem, za który Pitt dostanie Oscara?

http://kultura.wm.pl/82819,Ten-film-zapada-w-pamiec-Recenzja-quotMoneyballquot.h tml

ocenił(a) film na 7
maethi

Oscara dostanie Pitt albo Clooney. A w Hollywood są bardziej niedoceniani aktorzy ,którzy nie mają na koncie nawet nominacji :)

ocenił(a) film na 7
maethi

Eeee, genialną rolę ma na koncie jedną - w "12 Małp".

Sqrchybyk

To chyba tylko jedną widziałeś, mało aktorów z Hollywood ma tyle świetnych i zupełnie odmiennych od siebie ról. Poza rolą w "12 Małp" był jeszcze przecież "Przekręt", "Fight Club", "Bękarty wojny", "Kalifornia", "Zabójstwo Jesse Jamesa" i wiele innych. Co do Oscara to Clooney już jednego ma, Pitt jeszcze nie i tym razem chyba też nie dostanie. Z drugiej strony na przyszły rok Pitt ma 3 premiery, nowe filmy Dominika ("Zabójstwo Jesse Jamesa..."), Forstera ("Marzyciel") i McQueena ("Wstyd"), więc za rok też ma duże szanse na nagrody.

ocenił(a) film na 7
lukaszu78

To wszystko (poza "Przekrętem", nie oglądałem) dobre role, te z "Fight Club" i "Zabójstwa Jessego Jamesa" nawet bardzo dobre, ale "genialną" nazwę tylko tę z "12 Małp".

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

identycznie jak w przypadku Pitta jest z Leonardo DiCaprio też masa zajebistych ról i żadnej statuetki może J.Edgar coś zmieni ?
Filmu jeszcze nie widziałem ale ma bardzo dobre recenzje ale oczywiście w Polsce jak w Mongoli - nie obrażając tego kraju premiera 4 miesiące po światowej KPINA !!! wcześniej film będzie na DVD/blu-ray :)

ocenił(a) film na 7
Arti58

Recenzje "J. Edgar" są mieszane... Co mnie nie dziwi, gdyż niesety Eastwood ma od jakiegoś czasu wyraźny spadek formy. Ale rola DiCaprio rzeczywiście chwalona.

ocenił(a) film na 8
maethi

bardzo mu tego życzę żeby dostał tego Oscara. Szczerze to doceniam talent Pitta ale nie mogę powiedzieć że jestem jego największą fanką, ale myślę że rolą w tym filmie w pełni zasłużył na oscara :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones