PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490838}
7,3 90 806
ocen
7,3 10 1 90806
7,3 32
oceny krytyków
Moneyball
powrót do forum filmu Moneyball

moje ulubione sporty to poker i bilard, szachy. w tym filmie dobrze widać dlaczego.
wszystkie aspekty "zła" i przesady. piekarz 24 tys rocznie, bejsbolista 7,2 mln dolarów.

film dla mnie duże zaskoczenie. brat pitt, jedyny aktor "lalka" który jest naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 7
szmatczasu

poker, bilard i szachy to nie sport, nie w czystym rozumieniu sportu jako wysilku fizycznego, ktorego rezultatem jest wynik, poker to gra karciana, nawet jesli lubie w nia grac, a MKOL podchaczy poker pod igrzyska o. to itak nadal nie bedzie dla mnie sportem, szachy raczej logiczna, a bilard jako jedyny moglbym nazwac sportem, a co do placenia kasy takiej czy innej za robienie tego co robimy to Duhamel za wygranie main eventu wsop 2010 otrzymal 7,3 mln $, co rowniez niema sie do zarobkow piekarza, ...................a pisanie o Pittcie jako lalce zostawie bez komentarza

szmatczasu

"moje ulubione sporty to poker i bilard, szachy" hahah, nie moge xD
Gratuluje i good luck :D

ocenił(a) film na 7
HardkorX

Temat bez sensu, nic nie wnosi,kogo obchodzi czy ktoś lubi sport,czy moze ogródek pielić.

ocenił(a) film na 8
aronn

macie racje

spoko

ocenił(a) film na 8
HardkorX

poker to nie sport tylko gra hazardowa... Jedynym sportem chyba jest z ww. bilard... Co nie zmienia faktu, że autor tematu nie zaargumentował dlatego Pitta nazywa "lalką".

MegaTM

Mylisz się poker to sport, ponieważ zwycięstwo zależy w głównej mierze od umiejętności, a nie szczęście. Wkrótce poker sportowy może zostać zalegalizowany, a wtedy czeka nas cholernie szybki rozwój tej dyscypliny.
Uwielbiam filmy o baseballu bo to piękny sport i kiedyś sam pogrywałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones