PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490838}
7,3 90 784
oceny
7,3 10 1 90784
7,4 31
ocen krytyków
Moneyball
powrót do forum filmu Moneyball

Jeszcze żaden film o tematyce sportowej nie poruszył mnie tak jak ten. Muzyka genialna, jak i scenariusz, piękne połączenie dwóch głównych bohaterów których rola przeplatała się w zależności od sytuacji. Dla mnie mistrzostwo i nie obchodzi mnie jak wiele błędów krytycy się w tym filmie dopatrzyli - w d.... to mam. Film arcydzieło jeśli chodzi o filmy o tematyce sportowej.

ocenił(a) film na 7
kozi303

Invictus - Niepokonany- polecam myśle żę jest lepszy pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
maniek_szafa

Właśnie chciałem napisać, że Invictus. Bez porównania.

ocenił(a) film na 8
harry_rabbit

Invictus tematyką dotyka sportu, ale nie jest o sporcie. Mówi o trudnej sztuce pojednania i współżycia białych z czarną większością w RPA po dojściu do władzy Mandeli. W rzeczywistości to film o Mandeli:-)

ocenił(a) film na 7
kost0

No oczywiście, ale z drugiej strony Moneyball też tak naprawdę nie jest o sporcie, a wyborze między pieniędzmi, a rodziną, marzeniami i wiarą we własne umiejętności. Tak czy siak oba warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 8
harry_rabbit

W sumie racja... I zgadzam się, że oba warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 8
kozi303

Z filmów o sporcie polecam "Za wszelką cenę". Trochę inny temat filmu ale równie poruszający( a dla mnie nawet bardziej)

ocenił(a) film na 8
loki3000

Oglądałem te filmy co tutaj wymieniacie oraz wiele wiele innych o sporcie i jak sportowiec musze przyznac ze nie widziałem lepszego filmu o tematyce sportowej niz ,,Ekspres - Bohater Futbolu,, gorąco polecam a z takich nowych fajny był,, touchdown,,

ocenił(a) film na 8
kozi303

jeśli chodzi o tego typu tematykę, to śmiało można dopisać "We Are Marschall". w dodatku oparty na faktach.polecam

ocenił(a) film na 7
kozi303

Ani Moneyball, ani Invictus nie są takie dobre jak Damned United - Przeklęta Liga, dla mnie najlepszy film o piłce nożnej, sporo emocji i dobra gra aktorska Michaela Sheena. Polecam!!

ocenił(a) film na 8
kozi303

Scenariusz i dialogi fakt - świetne, ale były już nieraz lepsze filmy... Także ode mnie mocne 8/10... Przeczytaj propozycje powyższe tytułów i miłych seansów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones