Film

2019 1 godz. 42 min.
6,8 464
oceny społeczności
6,8 10 1 464
1 776
chce zobaczyć
7,8 5
ocen krytyków
{"rate":7.8,"count":5}
Nastoletni partyzanci pilnują amerykańskiej zakładniczki gdzieś w górach w Ameryce Południowej.
Monos
Zwiastun nr 2 (polski)
Monos
Zwiastun nr 1
Monos - Zwiastun Nr 2 (polski) Monos - Zwiastun Nr 2 (polski)

Wilk, Lady, Rambo, Yeti, Bum-Bum, Smerf, Szwedka i Pies to nastoletni partyzanci pilnujący amerykańskiej zakładniczki gdzieś w górach w Ameryce Południowej, pośród zjawiskowo sfilmowanych, soczystych i dzikich krajobrazów. Tajemnicza "Organizacja" daje im rozkazy przez radio, przydziela krowę Shakirę, karabiny do zabawy i pozwala naWilk, Lady, Rambo, Yeti, Bum-Bum, Smerf, Szwedka i Pies to nastoletni partyzanci pilnujący amerykańskiej zakładniczki gdzieś w górach w Ameryce Południowej, pośród zjawiskowo sfilmowanych, soczystych i dzikich krajobrazów. Tajemnicza "Organizacja" daje im rozkazy przez radio, przydziela krowę Shakirę, karabiny do zabawy i pozwala na rytualne orgie po dniu ćwiczeń wojskowych. Kiedy przypadkowo ginie Shakira, zaczyna się walka o przywództwo w oddziale, który musi uciekać z gór do amazońskiej dżungli. Chaos i napięcie zamieniają się w brutalną walkę o przetrwanie. Młodzi rebelianci przypominający rozbitków z "Władcy much" stają twarzą w twarz ze swoimi demonami. Przedzierają się przez tropikalny las, a śmierć podąża za nimi…

boxoffice
$406 473 w USA
$930 120 poza USA
dystrybucja
studio
Franja Nomo (produkcja) / Bord Cadre Films (koprodukcja) / El Campo Cine (koprodukcja) / Więcej...
inne tytuły
Monos – oddział małp (tytuł festiwalowy) Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 6' ciekawy niskobudżetowy mix Władcy Much i Aguirre gniew boży. Jeżeli to obraz realiów koedukacyjnego FARC to nic dziwnego że przegrali. Przeciętny zastęp ZHP jest bardziej kompetentny (nie wspominając o dyscyplinie)

  Tinnga

  Kiedy w partyzanckim oddziale ginie powierzona przez dowództwo milka, rozpoczyna się próba zatuszowania ... więcej

  • Na tegorocznym Festiwalu "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym.

   pogodno_2

   http://www.dwabrzegi.pl/events /monos/

   1
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.