PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622844}

Montevideo, smak zwycięstwa

Montevideo, Bog te video
7,2 376
ocen
7,2 10 1 376
Montevideo, smak zwycięstwa
powrót do forum filmu Montevideo, smak zwycięstwa

Po "Srpskim Filmie" Podziękuję za każdy następny serbski film...

ocenił(a) film na 7
RoztockiBlues

ale Montevideo to kompletnie inna bajka, z resztą ja widziałam całą mase rewelacyjnych serbskich filmów, a Srpski film to chyba ewenement na skale światową, szkoda się uprzedzać do serbskich filmów przez takie gówno

ocenił(a) film na 7
RoztockiBlues

To taka "subtelna" prowokacja, prawda? ;)

Widziałam "Ludzką stonogę" - już nigdy nie obejrzę niczego z Holandii i Wielkiej Brytanii, widziałam "Dziurę w sercu" - już nigdy nie obejrzę niczego ze Szwecji, a po "Hei tai yang 731" niczego z Chin (Hongkongu), no i koniecznie poinformuję o tym we wszystkich tematach dotyczących nowych filmów z tych państw.

No ale muszę się w jakiś sposób z Tobą zgodzić - jest bardzo krzywdzące, że produkcja ma właśnie taki tytuł - Srpski film. Mogę zapewnić, że nie oznacza to absolutnie, by było on jakimś wyznacznikiem jakości filmów serbskich . Polecam "Piekna wieś pieknie płonie". A już poza wszystkim, decydując się na obejrzenie "Srpskiego filmu", musiałeś wiedzieć, z czym masz do czynienia i świadomie wybrałeś rzecz o określonej tematyce i w określony sposób zrealizowaną. Opis, zwiastuny, recenzje nie pozostawiają złudzeń.
A "Montevideo..." to jak najbardziej inna bajka, z brutalnych scen mamy tam jedynie uliczną bójkę (bardzo radosną zresztą) i kilka męskich "sprzeczek" :) Ogląda się z przyjemnością w sielankowej atmosferze. Pozdrawiam.

Farbiarka

A ja po Kac Wawa już nie dotknę polskiej komedji;)

ocenił(a) film na 7
RoztockiBlues

aj, dużo tracisz. oglądasz serbska szmirę, zamiast czegoś naprawdę dobrego... skuś się! robię napisy, będą wkrótce!

misssalissa

może jednak się skuszę. napisz, jak już będziesz miała.

ocenił(a) film na 10
RoztockiBlues

Przecież Srpski film był świetny. W swojej kategorii oczywiście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones