PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778153}
4,7 15 804
oceny
4,7 10 1 15804
3,4 12
ocen krytyków
Moonfall
powrót do forum filmu Moonfall

Najgorszy i do tego najdłuższy crap na jakim byłam w kinie w moim życiu. Tego badziewia nie przebija po prostu nic. Nawet nie wiem co powiedzieć bo o tej ilości głupoty, tragicznych scen i jeszcze gorszych dialogów możnaby napisać książkę tylko.. kto by chciał to czytać.
Nie polecam tracić swojego życia. Żałuję że nie wyszłam z kina po 20-30 minutach..

ocenił(a) film na 1
Rixa13

100 % zgody. Jestem wściekły, że zamiast wypić dobrą kawę z ciekawą osobą, zmarnowałem tyle czasu....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Rixa13

Zgadzam się absolutnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Rixa13

Także podpisuję się pod tym wpisem. Szmira i omijać. Nie jest nawet zabawne.

ocenił(a) film na 4
ekwi

No właśnie jest zabawne! Ale w sumie są różne gusta a takie złe filmy to moje guilty pleasure. Im bliżej końca tym więcej śmiechu. A scena przy samym końcu gdy księżyc jest już przy samej ziemii i nagle wylatuje z niego statek kosmiczny ze spadochronem rozbawiła mnie do łez.

ocenił(a) film na 2
BMovieManiac

Więcej śmiechu miałem na nowym Matrixie :D

ekwi

No widowiskowe momentami jest. Sceny w kosmosie mi sie poobaly, jak i sam motyw megastruktury... chociaz wnetrze ksiezyca malo futurystyczne i malo nieludzkie, ot takie ranomowee kosmiczne struktyry i hangary ziemskie z produkcji sf dziejacych sie na jakiejs stacji kosmiczne czy statku. i Wyglajace jak wyproukowane moze pare setek lat temu a nie miliardy lat temu. Ale, ze nie ma humoru, to przyznaje i bardzo zaluje. Takie filmy tym sie bardzo bronia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Rixa13

Chętnie bym przeczytał o tym książkę, bym mógł się dowiedzieć w jaki inny sposób odczuwałaś te same sceny które mnie bawiły i ogólnie dzięki temu film był ciekawy. Ja ani chwilę przez 2 godziny nie myślałem o wyjściu z kina. Ale może tak jest dlatego, że jak idę na film, to nie oczekuję że to będzie arcydzieło. Widząc reklamę filmu, wiedziałem, że to będzie film s-f z przymrużeniem oka na całe kino s-f. Tak też było i się nie zawiodłem. Mój komentarz, nie ma Cię przekonać, do zawyżenia Twojej oceny, oceniłaś tak jak to czułaś i ja to szanuję.

Bon_Jovi

Pewnie cie bawily wszystkie sceny z grubasem i reednekami oc probowaly dzieciaki wykonczyc. Innych tam nie bylo, co probowaly udawac motyw humorystyczny. Mnie nie bawily zupelnie, wole jednak cokolwiek mocniej dopracowany humor od czapy w jego starszych filmach. Zapomnial facet jak to robic.

ocenił(a) film na 6
alisspl

zajebiscie, że Ty nie jesteś grubasem. Jesteś piekna, mądra, szczupła i skromna... Samo nazwanie kogoś otyłego grubasem świadczy o Twoim intelekcie

sobanek

Świetne podsumowanie tej pustej lalki.

sobanek

Przez dwadzieścia dwa lata swojego życia byłem chudy jak szczawik i nazywałem ludzi otyłych grubasami. Teraz poszedł mi brzuszek, nabrałem co prawda mięsni ale wyglądam całkowicie inaczej - genetyka po tatusiu, myślałem, że to nigdy nie nastąpi i nie jestem jego synem. Ale mimo to, wciąż ludzi grubych nazywam po prostu grubasami.
Naprawdę was to boli? Chodzi o samo stwierdzenie.
Można nazwać kogoś otyłego grubasem lub czarnoskórego murzynem i nie mieć przy tym złej woli, można użyć tych samych określeń w celach obelgi. Nie boję się mówić wprost ludziom, że są grubi, że są murzynami (mieszkałem za granicą, miałem z nimi styczność), albo że są gejami. I wiecie co? Nie obrażali się na mnie. Wystarczyło jedno spojrzenie na moją mimikę albo znać mnie odrobinę by wiedzieć, że nie obrażam a po prostu nie boję się tych "nielegalnych raniących uczuć słów".
Ja w wypowiedzi autorki nie dostrzegłem ataku na osoby grube. Wy tak? Czemu? Uzasadnijcie, zobaczymy gdzie skrzywiona jest wasza psychika.
Zluzujcie majty bo macie kompleksy.

Zoh1n

Można nazwać kogoś ch..em i wcale go przy tym nie obrazić, a nie czekaj...

ocenił(a) film na 6
hornet

w punkt :)

sobanek

Brawo POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ już nie można powiedzieć grubas , chudzielec murzyn.... nie można powiedzieć złodziej i bandyta tylko black life floyd matters jedynie tylko hetero sexualny męski szowinista jest na miejscu...

ocenił(a) film na 6
Uncle_Fucker

spier dalaj

sobanek

może przestań być grubym, to nie będziesz mieć na tym punkcie kompleksów, grubasie.

ocenił(a) film na 6
fanatyk_hxc

predzej ja przestane byc gruby niz ty debilem :)

sobanek

nie przestaniesz być gruby, kogo chcesz oszukać? tacy ludzie jak ty całe życie są i będą grubasami bo zamiast ćwiczyć, wolą żyć ze swoimi kompleksami i płakać w koło, że się ich tak nazywa

pozdro grubasie

ocenił(a) film na 6
fanatyk_hxc

wole byc gruby niz takim zyebanym przegrywem, pozdro debilu

ocenił(a) film na 10
alisspl

Jesteś dumna że obrażasz https://www.filmweb.pl/person/John+Bradley-1576768 tego aktora? Co ma do tego jak zagrał w filmie, jego waga? Bardzo fajna była jego rola oraz pokazanie że w sumie każdy człowiek może zostać kimś, jeśli tego bardzo chce i dąży do tego celu.

ocenił(a) film na 3
Rixa13

Popieram. Strata czasu i pogwałcenie poczucia smaku. Byłem zły na siebie że poszedłem na to do kina.

ocenił(a) film na 5
Rixa13

Ten filmik obraża zdrowy rozsądek i intelekt kogokolwiek. Pierwsza część jeszcze do zniesienia, naprawdę ciekawy zarys bohaterów. Ale druga to kompletne nieporozumienie jakby reżyser stworzył scenariusz na jakimś haju. Starając się przy tym by ani przez minutę nic nie było logiczne ani spójne.

Rixa13

Mimo wszystko uważam, że "Gulczas, a jak myślisz?" może być gorszy.

Rixa13

Fajniusia ta Jagusia, trochę podobna do Gwyneth Paltrow co nie? :)

Rixa13

A już miałam iść na seans, uff dobrze że najpierw tu weszłam

ocenił(a) film na 3
beataglowczyk

Jakbym sie sugerowal takimi komentarzami to bym wiele swietnych filmow ominął. Uwielbiam jak ktos wyraza swoje oburzenie nie podajac zadnych szczegolow, co bylo takie ujowe...

ocenił(a) film na 6
forzamilan1

no oburzają się wszyscy nieprawdopodobnymi modelami fizyki w widowisku Science fiction :D lol

ocenił(a) film na 3
forzamilan1

Włączyłem, zobaczyłem, spie.doliłem.
Film jest idiotyczny. Masa sztucznych efektów, idiotyczne i przewidywalne zachowania bohaterow, sztuczna inteligencja ktora rozwalila cywilizacje a nie moze sobie poradzic ze stateczkiem. Pilotujacy doskonale zna topologie wnetrza ksiezyca, no i marna podrobka Armageddon. A wymieniac absurdow mozna by bylo jeszcze duuzo wiecej

ocenił(a) film na 4
Rixa13

Ten film był na swój sposób zabawny. Brak poszanowania dla praw fizyki i zdrowego rozsądku w takim wymiarze sprawia, że mózg się wyłącza i można się tylko śmiać. Dla mnie nowe i ciekawe doświadczenie. Księżyc zagrał najlepiej.

Aleks_Piotr

Co do ksiezyca sie zgodze. Po prostu, biorac pod uwage ceny u nas biletow o kina i warunkow w nich, to jest nie do przyjecia naciagac nas na taki produkt. Ale za friko przy obiedzie, mozna. Jedynie serio, ten film mial potencjal, mogli zrobic fikcje, widowisko szalowe, bez glupich burakow i z cietym humorem. Wtedy by sie reszte wybaczylo, a tak tym bardziej razi lenistwo tworcow i uwazanie, ze takie filmy ogladaja jedynie zaowoleni z zycia ignoranci, co wszystko lykna i na nic sie nie zirytuja na ekranie.

Rixa13

W nawyzej ocenianych masz Titanic i Avatar, czyli juz wiem, ze ten film bedzie dobry :D

ocenił(a) film na 3
Rixa13

Straszna gnojowica i miałam wyłączyć po godzinie, ale zostało mi sporo popcornu to leciało dalej. W sumie sam pomysł o megakostrukcie nie jest wcale taki głupi, ale najbardziej mam do zarzucenia durnowate dialogi, postacie i ogólne sytuacje. Taki pomysł na fabułę mógł być zupełnie inaczej wykorzystany i zupełnie inaczej przedstawiony, a zrobili z tego kolejne łajno gdzie występuje jakiś durnowaty naukowiec, który ma na końcu racje i durny główny bohater ze swoją rodzinką. Dodali mu jeszcze jakąś koleżankę i można lecieć. Prawie kalka każdych katastroficznych filmów i w pewnym momencie widzę posiłkowanie się grą Mass Effect, no ale to wyszło tak średnio. Żenada że tacy fajni aktorzy zagrali w czymś z tak słabym scenariuszem...

ocenił(a) film na 3
marza4366

Trzy razy na tym filmie zasnąłem. Trzy razy. Na filmie akcji. Z basami bijącymi po uszach..

ocenił(a) film na 9
Rixa13

Widziałem ten film i jestem z tego filmu bardzo zadowolony.
Efekty specjalne na bardzo wysokim poziomie, śmieszne teksty i fajna obsada.
Nie wiem czemu się tak czepia wiele osób o realizm, skoro ten film jest w kategorii SCI FI...
Armageddon jest o wiele gorszym filmem i znacznie więcej błędów logicznych ma.

ocenił(a) film na 3
Rixa13

,,Ludzka stonoga" przebija to na bank i to ze 3x
:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Rixa13

Jackass polecam 7.2 gwiazdek.może twój typ kina,

Rixa13

Takimi słowami jak w tytule zapewne witasz każdy dzień gdy spojrzysz w lustro

ocenił(a) film na 4
Rixa13

Widziałem CIACHO i KAC WAWA i przypominając sobie te filmy twierdzę że tu nie było źle :)

ocenił(a) film na 6
Rixa13

Co tu się dzieje na tym filmweb hahaha tyle fejkowych kont. To jakieś zarabianie jest czy coś? Czy lans hahaha

ocenił(a) film na 10
Rixa13

Normalnie śmietanka krytyków z j...jej korpo haha

Rixa13

Jsjs

ocenił(a) film na 5
Rixa13

Poszłaś na film reżysera "Pojutrze" i "2012" o spadającym na Ziemię Księżycu i misji, która ma ocalić ludzkość... Powiedz - czego się spodziewałaś ? Skąd to rozczarowanie ?

Rixa13

Zdarzyło mi się wyjść z kina podczas seansu. Byl to głupkowaty horror pt "Mgła" :)

ocenił(a) film na 5
Rixa13

Zgadzam się słabe to,to jest,jednak ocenić film Emmericha na jedynkę to lekka przesada,parę plusików by się znalazło,dlatego oceniam film na słabe 5.

ocenił(a) film na 5
german1

Dodam jeszcze,ze końcowa muzyka to dodatkowy plusik.

Rixa13

Wkurza mnie to, że ludzie wypisują takie rzeczy.

Wydaje się oczywiste, że każdy ma inny GUST, ale nie każdy jest tego świadom, i jak się komuś nie podobało, to lepiej jest napisać "omijać to, to syf, nie warto marnować czasu", a komuś innemu film mógłby się bardzo spodobać, ale go nie obejrzy, bo przeczytał czyjeś brednie na temat tego jaki film jest badziewny, i nie tyczy się to tylko tej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones