PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693223}

Morderca mistrzów

Yi Ge Ren De Wu Lin
6,3 1 116
ocen
6,3 10 1 1116
Morderca mistrzów
powrót do forum filmu Morderca mistrzów

Całkiem dobry akcyjniak ale raczej dla fanów gatunku.

Za kamerą stanął Teddy Chan, który ma spore doświadczenie w tego typu produkcjach i trzeba przyznać, że to widać. Film jest szybki, z dużą ilością akcji i walk. Fabuła co prawda jest prosta i miejscami naciągana do granic możliwości ale nie przeszkadza to zbytnio w oglądaniu. Ostatecznie ma ręce i nogi więc nie jest źle. ;)

Wspomniałem, że walk jest sporo, a jak z ich jakością? Całkiem dobrze. Choreografie są różnorodne, twórcy przezentują nam różne style, pojedynki są dynamiczne i efektowne. Jedynie praca kamery i momentami chaotyczny montaż nieco psują efekt. No i tutaj bardzo ważna rzecz, jedną z głównych ról gra tutaj Donnie Yen! Tej postaci nie trzeba przedstawiać fanom filmów sztuk walki. A jako, że Donnie nie schodzi poniżej pewnego poziomu to tutaj też jest na co popatrzeć. Gość wymiata!
I właśnie głównie walkami ten film stoi, cała reszta jest po prostu ok, niczego nie urywa. ;)

Mógłbym wspomnieć jeszcze o kilku minusach jak na przykład kiepskie miejscami CGI ale to wszystko jest "do przeżycia". Liczyłem na fajną rozrywkę z efektownymi walkami i ją dostałem. Warto sprawdzić!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones