PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493476}

Morderca we mnie

The Killer Inside Me
6,0 7 012
ocen
6,0 10 1 7012
5,0 5
ocen krytyków
Morderca we mnie
powrót do forum filmu Morderca we mnie

nudaaa

ocenił(a) film na 2

nudny ,slaby , marny...nie polecam!!!

ocenił(a) film na 2
kasioowa

Dodam od siebie: beznadziejny, tragiczny, nielogiczny, irytujący, bagno i dno. W sumie to nie wiem za co daje te 2 gwiazdki, ale są gorsze filmy gdzieś pewnie jeszcze:], ŻE-NA-DA

ocenił(a) film na 1
Yafatboy

zgadzam się w pełni z powyższymi, należałoby pozwać tfu!rców-kretynów za zmarnowanie ludziom 2 godzin życia!!!

ocenił(a) film na 6
Mahosia

Mówisz tak, jakby ktoś kazał Ci oglądać.

ocenił(a) film na 1
aneczka122

No, niestety nie, a szkoda, bo jak by mi kto kazał to bym nie obejrzała. Co nie zmienia faktu, że gniot.

Mahosia

Całe szczęście macie swojego Avatara - laki juu

ocenił(a) film na 1
MicScreAm

Faktycznie, masz rację, nawet Avatar miał więcej treści i lepszy przekaz niż w/w.

Mahosia

hahaha, nic z ciebie nie bedzie ;)

ocenił(a) film na 1
MicScreAm

Hmmm, jesteś uroczym rozmówcą! Cudownym!

ocenił(a) film na 1
MicScreAm

Aż nie mam sumienia cię dłużej zajmować, bo zdaję sobie sprawę, że masz ważniejsze sprawy, np. podziwianie prawdziwego dzieła sztuki z przesłaniem, w postaci pięciominutowego, szczegółowo pokazanego miażdżenia twarzy J. Alby. Faktycznie, nigdy nie zrozumiem takiej 'sztuki'. Polecam wyjazd na misję do Afganistanu, będziesz mógł/mogła bliżej poobcować z ukochaną przez ciebie 'sztuką'.

Mahosia

Tragedia,alba rzeczywiscie jest do dupy.A jak widze ze jest ona w top 100 a np Sally Field gdzie na 100 ktoryms...
I podobno oceniac po wygladzie to oznaka prymitywnosci;p

ocenił(a) film na 8
Marcinekk

Film jest sztuką wizualna i wygląd ma w nim znaczenie. Aż tak źle nie zagrała, zresztą rola nie była zbyt wymagająca. A Sally Field jest już "dojrzała" i siła rzeczy nie budzi już takich emocji. Nie widzę w takiej kolei rzeczy nic złego.

ocenił(a) film na 3
kasioowa

Zgadza się film słaby a przede wszystkim nie logiczny

kasioowa

'dopóki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów' (St. Lem). od siebie dodam: PRZEMĄDRZAŁYCH IDIOTÓW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones