PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1055}

Morderstwo pierwszego stopnia

Murder in the First
8,0 29 395
ocen
8,0 10 1 29395
7,0 3
oceny krytyków
Morderstwo pierwszego stopnia
powrót do forum filmu Morderstwo pierwszego stopnia

Kevin Bacon

ocenił(a) film na 10

Jego rola w tym filmie to jest coś niesamowitego.Jak to jest możliwe , że za tak genialną rolę nie otrzymał nominacji do oscara.

rado_filmaniak

Kevin Bacon w chwili kiedy to piszę jest na pozycji #428 w kategorii TOP (aktorzy). Mógłbym tę listę przewijać do góry i nie znajdę aktora, który zagrałby równie dobrze w tym filmie. Dzięki niemu ten film zwyczajnie działa.

Dlaczego nie otrzymał nominacji? Bo sam film nie został doceniony. Wydaje mi się że 2 godziny skupienia, to o 40min za dużo dla amerykańskiego widza. No chyba, że niebieskie stworki latają na smokach dookoła drzewa.

użytkownik usunięty
rado_filmaniak

No, muszę się zgodzić. Jak do tej pory nie przepadałam za Kevinem, tak tutaj sprawił, że lekko zaniemówiłam.

ocenił(a) film na 9

autentycznie, ja również za nim nie przepadałam, ale ta rola sprawiła, że obdarzyłam go ogromnym szacunkiem i nie będę już ignorowała filmów z jego udziałem. Jest wspaniałym aktorem!

aniluappp

Wyjęłaś mi to z ust :).

ocenił(a) film na 9

Dokładnie. Ja nigdy za nim nie przepadałam.. aż do tego filmu. Zagrał niesamowicie. I rzeczywiście, jeżeli spojrzę na listę TOP aktorzy, nei widze ani jednego, który zagrałby to lepiej. :)

rado_filmaniak

dokładnie, rola niesamowita...

ocenił(a) film na 10
rado_filmaniak

w pełni się zgadzam... pierwsze co zrobiłam po obejrzeniu tego filmy to spojrzałam, jakie nagrody otrzymał ten film, szczególnie za grę aktorską dla Kevina Bacona i się bardzo zawiodłam, że nie widzę żadnych... ale tak jak ktoś wcześniej napisał, widocznie to za dużo myślenia, emocji i czasu dla przeciętnych amerykanów... smutne

ocenił(a) film na 8
palin_w

Kevin właściwie dostał nagrodę, Critics' Choice w kategorii 'najlepszy aktor'. I w pełni zasłużone :)

rado_filmaniak

jest brzydki, to wszytsko

ocenił(a) film na 9
rado_filmaniak

własnie jestem świeżo po seansie i tak samo się dziwie ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones