PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1055}

Morderstwo pierwszego stopnia

Murder in the First
8,0 29 372
oceny
8,0 10 1 29372
7,0 3
oceny krytyków
Morderstwo pierwszego stopnia
powrót do forum filmu Morderstwo pierwszego stopnia

Problem

ocenił(a) film na 8

Problemem tego filmu jest mało popularność. Przecież ten film może konkurować z tymi najlepszymi filmami. Obsada także nie odstaje od tych najlepszych.O co chodzi ?
Napięcia scen plus bardzo dobra muzyka,gra aktorska to wszystko tworzy klimat jak w Topce.
Wytłumaczy mi to ktoś , to siedzi w tych tematach ?

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Zawęziłeś grono do znawcow tematu no i masz - zero odp :). Niemniej jednak jak tylko obejrzałam film, zaczęlam się zastanawiać - jak to możliwe, że o nim nie słyszałam. Film ważny a to co jest jeszcze godne uwagi to fantastyczne ujęcia i praca z kamerą

ocenił(a) film na 8
MissBetsy

Myślałem,że chociaż fani coś odpowiedzą w tej sprawie. Tego filmu nawet w TV nigdy nie widziałem,sam oglądałem go na DVD,ty także ?

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Ja również, pamiętam go bardzo dobrze, zwłaszcza, że obejrzałam go wczoraj:) Oczywiście wiele się słyszy o więźniach Alcatraz, a samo miejsce jest dziś obiektem gdzie przewijają się tłumy turystów, ale o samej ideii powstania na sali sądowej, jeśli tak to można nazwać, nie słyszałam.

RAC_79

wpadłam na ten film, podczas pisania pracy na temat alcatraz... gdyby nie to pewnie nigdy bym o nim nie usłyszała. a szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones