PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860239}

Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina

American Murder: The Family Next Door
6,8 15 495
ocen
6,8 10 1 15495
6,5 6
ocen krytyków
Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina
powrót do forum filmu Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina

Własne dzieci? Oczywiste jest, że aspekt finansowy i sexualny za nim przemawiał, ale gdzie miał rozum ten facet??
Kurde, miał dość żony, bo robiła się co raz grubsza, nie kręciła go, dodatkowo żyli ponad stan, a trzecie dziecko w USA, to już grubo...
Ale nic, kompletnie nic go nie tłumaczy, zwyrodnialca... Masakra jakaś

lukisz7

Ja nie rozumiem też ludzi jarających się takimi historiami. Mnie temat morderców w ogóle nie interesuje. Obejrzenie takiego filmu uznałabym za stratę czasu.

Edna_fw

Czas zaoszczędzony na nieoglądaniu tego typu filmów możesz przeznaczyć na pisanie o tym, że nie chcesz ich oglądać. Genialne.

celebes

Napisanie tych 3 zdań, nie zajęło mi więcej niż 5 minut. Film trwa trochę dłużej, a trafiłam na niego klikając w profil osoby, z którą rozmawiałam gdzie indziej.

Edna_fw

Napiszę tak - who cares??Co to wnosi do tej dyskusji? Tylko tyle że czegoś nie lubisz.

KotSib

A co wnosi ta dyskusja? Też nic...

Edna_fw

Myślę że pisanie przez Ciebie to że nie jesteś zainteresowana tematem wogóle nie ma sensu, bo niby po co pisać wogóle??Kogoś zainteresuje Twoja opinia?Dla psychologii to temat bardzo ciekawy i badany, wyobraź sobie.

KotSib

Myśl sobie co chcesz. Jesteś drugą osobą, którą zainteresowała moja opinia- ściągnęłaś mnie na wątek, na który już bym nie zajrzała. A ponieważ temat tego zwyrodnialca nie jest wart zatrzymywania mojej uwagi, już na ten wątek nie wrócę. Pozdrawiam serdecznie

Edna_fw

Pozdrawiam serdecznie :)

lukisz7

Dzięki za spojler.

marekmostowiak_13

spojler masz w tytule xD

ocenił(a) film na 7
lukisz7

gruba? ona nawet nie była gruba. Patrząc na film odniosłam wrażenie, że miała cały czas podobną figurę, jak w dniu ślubu, wiele się nie zmieniała. I w sumie była dość ładna. Poza tym, to że żona robi się gruba i przestaje Ci się podobać to nie powód żeby ją zabijać. Dziwnie się to oglądało, na filmikach wydawali się szczęśliwi, moment kiedy dowiedział się, że żona jest w ciąży - miałam nawet wrażenie, że się wzruszył, ale jak widać pozory mylą.

ocenił(a) film na 7
lukisz7

Ona robiła się grubsza, bo była w ciąży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones