PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508167}
8,0 1 995
ocen
8,0 10 1 1995
More Than a Game
powrót do forum filmu More Than a Game

Genialny dokument, jeden z lepszych filmow o koszykowce jaki widziałem, a widziałem jak dotąd ok 30...Dla jednego to pewnie nie dużo,ale te 30 pozycji daje mi jakies wyobrażenie o tego typu filmach jak powinny wyglądać. Jest to film nie tylko dla fanów Jamesa,ale dla wszystkich którzy kochaja kosza a najbardziej dla tych co trenują ten piękny sport...Sam swego czasu grałem zawodowo kilka lat i własnie taki film powinna oglądać młodzień w ramach treningu. Gorąco polecam tą pozycje. Ocena - Max...pozdro dla wszystkich fanów Basketu...

ocenił(a) film na 10
Tedi28

W pelni sie z toba zgadzam :)

Moglbys wymienic pare dokumentow o tematyce NBA, koszykowka ktore warto obejrzec(oprocz seri ESPN 30for30)

ocenił(a) film na 10
Sim0n

Jakos nie zauwazylem tego pytania wczesniej :)
Co do fajniejszych filmów o koszykówce to:
He Got Game,
Blue Chips,
Above the Rim,
White Man Can't Jump,
Coach Carter,
The coach,
seria dokumentow NBA at 50,
Rebound,
Love & Basketball,
Michael Jordan to the MAX,
Michael Jordan Come Fly With Me,
Hurricane Season,
Glory Road,
Hoosiers.

Napewno kilka pominąłem ale wydaje mi sie ze te to są rarytasy. Coach Carter, He Got Game bardzo dobre.

ocenił(a) film na 9
Tedi28

Ten film kiedy pierwszy raz go obejrzałem na c+ w wakacje w 2011 roku zainspirował mnie do do koszykówki.
Od tamtej pory na bieżąco oglądam NBA . Coś niesamowitego.

ocenił(a) film na 10
coolerss

Milo,że nie tylko mi przypadł do gustu.

ocenił(a) film na 8
Tedi28

To prawda świetny dokument, mimo że fanem koszykówki nie jestem ale wiem że Lebron jest w Stanach wielką gwiazdą która przejdzie do historii.Poza tym każdy może go obejrzeć bo niesie za sobą wspaniały przekaz o sile marzeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones