PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97924}

Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka

Mortal Kombat: Final Battle
5,4 3 133
oceny
5,4 10 1 3133
Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka
powrót do forum filmu Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka

Jedna z ostatnich scen to pierwsza scena MK: Unicestwienie i no głównym wrogiem jest Shao-
Kahn, czyli główny czarny charakter w MK: Unicestwienie. Więc to się dzieje pomiędzy MK, a MK:
Unicestwienie, czy źle rozumuje ?!

Flinston1987

"Mortal Kombat Ostateczna Rozgrywka" to tak naprawdę ostatnie dwa odcinki (21 i 22) serialu Mortal Kombat Conquest. Nie ma on nic wspólnego z filmami Mortal Kombat z 1995 i Mortal Kombat 2 z 1997.

the_governor

Dzięki ;) za wyjaśnienie.

ocenił(a) film na 7
the_governor

Akcja dzieje się nieco ponad 500 lat przed pierwszą częścią filmu.

ocenił(a) film na 6
Flinston1987

A mnie się wydaje, że to można potraktować jako prequel pierwszej części.
Liu Kang jest ostatnim potomkiem Kung Lao.

returner

Niby można, ale ciężko to nazwać prequelem czegokolwiek. Odrębny serial nie nawiązujący do głównej fabuły i tyle. Wg Kanonu Kung-Lao zginął z rąk Goro, a nie generałów Shao Kahna.

the_governor

i może tak by było(Goro) gdyby powstał drugi sezon.... Wiele wątków było nie wyjaśnionych, ale ktoś się chyba nie dogadał $$$ i zostało jak zostało .. ;/

ocenił(a) film na 10
grucha92

dokladnie tak jak piszesz smierc kung lao nie byla pokazana w 2 gim sezonie mozna by bylo rozwinac watek ze smiercia kung lao wlasnie z rak goro a tak to niestety ale tylko gdybac mozemy ... moim zdaniem serial zaj....sty szczegolnie ostatni odcinek ktorego reakcje swoja do dzisiaj pamietam jak jeszcze pobieglem az ze wzburzenia do mojej mamuski ktora jeszcze zyla i zaczalem jej wszystko opowiadac a ona nie miala zielonego pojecia o czym ja mowie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones