PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97924}

Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka

Mortal Kombat: Final Battle
5,4 3 132
oceny
5,4 10 1 3132
Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka
powrót do forum filmu Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka

W T F ???

ocenił(a) film na 2

W T F ??? Przecież to g@wno ma bliżej do power rangers niż do MK1. Nawet telewizyjny Herkules
był lepszy. Jakieś tępe drągi tam graja bez pojęcia że nie wspomnę o powalających efektach
generowanych na paint a czasem nawet na power point. I to jest film z 2001 roku? Takiego gniota
mogłaby nakręcic paczka studentów z budżetem wysokości 100 dolców.
Zabierać ten syf i nie brukać łajnem dobre pamięci o Mortal Kombat (1995)

ocenił(a) film na 9
air87

Jesteś za tępa a ten film po prostu przewyższa Twoją inteligencję którą widać powyżej. To właśnie film z 1995 roku był słaby (zwłaszcza w scenach walki)

ocenił(a) film na 9
Mayhem91

I dla ścisłości. Film powstał w 1999 roku a w 2001 dopiero został wyemitowany

ocenił(a) film na 2
Mayhem91

hahahahahahahaha! Dać kretynowi gówno w opakowaniu po czekoladzie a ten wcinają aż mu się uszy trzęsą i jeszcze zachwala jakie pyszne!
ogarnij się dzieciaku bo żal

ocenił(a) film na 9
air87

Ja dzieci@k ? Wystarczy do Ciebie wejść na profil i zobaczyć kto jest dzidziusiem :D

Król Lew (1994) - 10/10 xD
Kacper 7/10 :D

Ktoś tu zdziecinni@ł ? W ogóle spójrz co Ty za filmy oglądasz zanim coś powiesz - Faceci w czerni, Mumia, Rodzina Addamsów wtf ?

ocenił(a) film na 2
Mayhem91

No i masz odpowiedź kto zdziecinniał. Ty.
Tylko frajer bez argumentów krytykuje kogoś za gust filmowy. Ktoś kto chociaż przejawia kawałki mózgu pewnie by się domyślił że to filmy mojego dzieciństwa i ze zwykłego sentymentu zawyżyłem im ocenę. Bo mają dla mnie większą wartość niz tą mierzalną w ocenach czy komentarzach takich przygłupów. Większą niż miliony wydane na produkcję i reżyserię, czy aktorów. Mierzalną przez ilość odtwarzania filmu na kasecie VHS w magnetowidzie.
Naprawdę wali mnie po całości co myślisz o moich ocenach.
I od razu odpowiem na Twój kolejny post. Ja nie obraziłem Cię za gust filmowy tylko za wyjątkowo ordynarny poziom chamstwa i bezmózgowia którym zarzucasz publiczne forum.
Z kazdym normalnym można wymienić opinie, komu co się podoba a komu nie i dlaczego, każdy ma własne zdanie własny gust i nie trzeba sobie skakać do gardeł by prowadzić spór na poziomie.
Tobie jednak sporo brakuje jak widać nie tylko do prowadzenia dyskusji ale nawet do myślenia o tym jak ją poprowadzić.
Najsmutniejsze (lub najśmieszniejsze) jest to że sam nie widzisz jak się kompromitujesz. Wystarczy siedzieć i patrzec jak sam się okładasz po ryju własnymi rękami. I znów żal...

ocenił(a) film na 6
air87

Moim zdaniem ten serial ma podobny mroczny klimat do MK1.
Syfem to był film MK2.
Tutaj to są dwa ostatnie odcinki serialu, który ma 22 epizody.
Nie opłaca się tak oglądać, to tak samo jakby oglądać inne seriale od ostatnich 2 odcinków.

Tak jak pisałem zobacz 22 odcinki, a przekonasz się, że nie jest taki zły ten serial.
Świetnie postacie Shao Kahn, Quan Chi, Shang Tsung, Scorpion, Sub zero. I to ponure zakończenie.
W Mk1 nie było Shao kahna (pojaiwł się dopiero na sam koniec) i nie było Quan Chi.
A tu ich masz i są świetnie pokazani. Poza tym w serialu masz dużo więcej niż w filmie kinowym
Shang tsunga, Scorpiona i Sub-zero.
W filmie kinowym Sub-zero wypadł słabiutko. Tu jest lepiej. Epizod 15.

ocenił(a) film na 6
returner

Na imdb serial nie jest wysoko oceniany na tle najlepszych seriali, ale i tak ma wyższą ocenę od filmu MK1 i
znacznie wyższą od MK2. Pewnie dlatego, że 22 odcinki dały frajdę wielu osobom na 14godzin, a film to tylko 90minut
oraz to, że serial oceniło mało osób.
MK1 1995 imdb 5,8 (78tys. głosów)
http://www.imdb.com/title/tt0113855/?ref_=fn_al_tt_1

MK2 1997 imdb 3,7 (34 tys. głosów)
http://www.imdb.com/title/tt0119707/?ref_=fn_al_tt_9

Serial Mortal Kombat: Porwanie 1998-1999 (22odc) imdb 6,6 (3 tyś głosów)
http://www.imdb.com/title/tt0170982/?ref_=fn_al_tt_3

Ale mimo wszystko oceny większości wskazują, że to film Mk2 jest najgorzej przyjęty przez widzów,
a serial dużo bardziej się podobał niż marna kontynuacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones