PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97924}

Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka

Mortal Kombat: Final Battle
5,4 3 133
oceny
5,4 10 1 3133
Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka
powrót do forum filmu Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka

beznadziejne zakończenie

użytkownik usunięty

tak jak cały ten film,a scenarzystę powinno się powiesić.

użytkownik usunięty

Chała,zero walki,beznadziejny aktorzy,fabuła a efekty jak z włoskiego fantasy z lat 70 i 80. W Polsce ta kicha nie powinna zostać wydana jako film,żeby już nikt się nie nabrał.Ja niestety się nabrałem im do dziś żałuję że wydałem na to gówno 15 złotych.0\0!!!!!!!

użytkownik usunięty

mi się również zakończenie podobało (chociaż cały serial średnio wypada), dość już tych słodkich happy endów.

użytkownik usunięty

Co do zakonczenia filmu to akurat mi sie bardzo spodobalo. Wkoncu wygralo zlo , a nie caly czas ci dobrzy pokonuja wszyskich i ciagle wygrywaja ...to juz bylo nudne...

użytkownik usunięty

Ale nie wiem jakim cudem ostatni odcinek serialu jest wydawany w Polsce jako osobny film. Jak dla mnie - kompletnie bez sensu. Zgodziłbym się gdyby to było jakieś wybitne dzieło, a dostajemy tutaj zwykły telewizyjny chłam.

Zakończenie nie posiada żadnego uzasadnienia. Shao kahn nie stracił swojej mocy kiedy zszedł na ziemię, jakim prawem Raiden stracił ją w Outworld? A poza tym przez chwilę ją miał, później nie wchodząc do kolejnego portalu stracił wtf?

normalunusual

Shao Kahn nie zszedł na ziemię, egzekucji dokonali jego kapłani. To Raiden wskoczył przecież do portalu, tam Kahn go przetrzymał i ściągnął do Outworld, gdzie jak wiadomo (z chociażby gry) Raiden nie ma swojej mocy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones