PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97924}

Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka

Mortal Kombat: Final Battle
5,4 3 133
oceny
5,4 10 1 3133
Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka
powrót do forum filmu Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka

SPOJLER





wszyscy dobrzy giną a zło panuje na ziemi

Adamo

Zakończenie coś mi przypomina pierwszą część filmu. Na jednej ze stron o MK było coś o planach zrobienia kolejnej części serialu, pomysł prawdopodobnie upadł bo nic nie słyszałam o kontynuacji

ocenił(a) film na 5
sonya_4

Ale za to wg mnie te dwa ostatnie odcinki jakos jeszcze da sie ogladac, z tego wzgledu dalem ocene az 5. Wiem, ze nie zasluguje na 5, ale wg mnie serial konczy sie znakomicie. Chociaz raz zlo wygrywa i wszyscy dobrzy gina. Jak dla mnie rewelacja. No i w ogole miejscami to przypomina kino gangsterskie, Shao Khan wysyla swojego egzekutora i eliminuje konkurencje, wszyscy sie nawzajem zdradzaja.
Tylko krwi za malo :-) No i dzieje sie w koncu troszke wiecej.

użytkownik usunięty
_Michal

Źli też: Qui Chi, Shang Tsung, Reptille, no oprócz Shao Kahna.

Tylko jak Shang Tsunk może umrzeć jak potem wystepuje w pełnometrażówce...Reptile też ale to już taki bardziej "zombie"

ocenił(a) film na 5
Lestat_18

Serial nie trzyma sie sciśle filmu, nie można ich traktować jako mocno powiązane.

ocenił(a) film na 7
_Michal

Trzyma, pewnie Starsi Bogowie uznają, iż Shao Khan złamał zasady, i w drugim sezonie planowali wskrzesić wszystkich poległych w ostatnim odcinku. A że serial skasowano, to cóż...

truegod

NIestety...aż chciałoby się zobaczyć kontynuacje ;)

ocenił(a) film na 6
Lestat_18

Shang Tsung został wskrzeszony przez Shao kahna.

Adamo

i huy

ambershine

Ok ale jak Raiden mógł stracić moc w Outworld, skoro na początku tam ją miał? Przecież nie przeszedł do następnego portalu? A poza tym z gry jasno wynika że Raiden w innych światach też posiadał moc (mk 2011)

użytkownik usunięty
normalunusual

gry / filmy / seriale ma swoją linie fabularną i nie należy ich utożsamiać.

ocenił(a) film na 4
Adamo

Moim zdaniem może i mieli dobre chęci ale wyszło kiepsko.

ocenił(a) film na 4
Arch_Angel

Serial się postarzał, na swoje czasy wyszło SPOX, szczególnie niektóre walki np: Quan Chi vs Shang Tsung. Aktora do roli Quan Chi dobrali LEPSZEGO niż statystę który pozował do gier + Odegrał rolę w Sub-Zero (gra).
Budżet też odegrał swoją rolę, bo efekty miał takie sobie już na lata 1998/1999 aa dziś wyglądają słabo po prostu.

ocenił(a) film na 4
Adamo

No musi bo pierwotnie KUNG LAO ( a Lu Kang jest jego potomkiem) umiera, no i przez to potem zło wygrywa. A w Filmie MK (1995) jest wzmianka o tym że Shang-Tsung/Shao Khan wygrali 9 z 10 turniejów. A wygranie dziesiątego turnieju pozwoliło by władać tam wszystkimi królestwami wraz z ziemią.

MaXXi

Generalnie w MK zło wygrywa prawie zawsze więc zaskoczenie dość naturalne. Weźmy sobie gry które zresetowane zostały już dwa razy armageddonem. Pierwsza 2006 druga MK11. Więc zakończenie tej pierwszej to totalny kataklizm a druga happy end.

Ale moim zdaniem zakończenie nie było naistotniejsze w tym serialu ale to czy był dobry czy też nie a był ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones