PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856141}
5,0 1 150
ocen
5,0 10 1 1150
4,2 10
ocen krytyków
Mosquito State
powrót do forum filmu Mosquito State

Pewnie to krytyka banksterów - krwiopijców i przemiana bohatera. Ale treść jest dla mnie chyba najmniej istotna. Film zauroczył mnie fascynującymi obrazami i doskonałymi efektami wizualnymi. Już sam początek pokazujący fazy rozwoju komara zasługuje na oklaski.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Dla mnie to film bardziej o wewnętrznych transformacjach, regresji ego, a obok wspomnianej krytyki banksterów, pieśń na cześć natury. Tak - formalnie to jest kosmos: niebanalne ujęcia i ruchy kamery, montaż, muzyka - cudo. Nie rozumiem kompletnie tych niskich not, bo to naprawdę dobre i wysmakowane kino funkcjonujące na wielu poziomach.

ocenił(a) film na 8
Luluonthebridge

Oczywiście tak. Ale jak zazwyczaj trudno mi się powstrzymać przed analizowaniem, tak w przypadku tego filmu chciałam żeby zostały ze mną wrażenia. Pozdrawiam:))

Agatonik

Gdzie można zobaczyć? Miałem przyjemność brać udział w powstawaniu tego filmu i bardzo mnie ciekawi jak się przedstawia w całości.

ocenił(a) film na 8
mikstion

Nie wiem. Oglądałam na festiwalu Nowe Horyzonty - online oczywiście.

Agatonik

Az 8?Wiekszosc ocenia na 2,3 a oceny krytykow tez nie lepiej 3,4,5,hm..

ocenił(a) film na 8
aronn

Już dawno oglądałam, ale obrazy do tej pory widzę, jak tylko przywołam je z pamięci. Było w nim coś, co przykuło mnie do fotela.

Agatonik

To obrazy wystarcza bez tresci jak w nowej Diunie?

ocenił(a) film na 8
aronn

Zazwyczaj nie, ale akurat w tym filmie bardziej zachwycił mnie obraz. Chyba nawet w treść i sens nie wnikałam. Diuna ma treść!!! I jestem pod ogromnym wrażeniem.

Agatonik

No ma tresc,jakas tam ma jak kazdy film :D

mikstion

mozna juz znalezc w 'sieci'

Agatonik

Te wszystkie nowo lewicowe pochwały dla gównianego filmu...

ocenił(a) film na 8
desperados02345

Oczywiście, film wpisał się w mój lewicowy gust:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones