PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142660}

Most artystów

Le pont des Arts
7,7 279
ocen
7,7 10 1 279
8,0 5
ocen krytyków

Most artystów
powrót do forum filmu Most artystów

Piękny!

ocenił(a) film na 9

"Poznaliśmy się pomiędzy dwoma ciszami i pokochaliśmy..."
Film piękny, piękna i urokliwa muzyka, wspaniałe zdjęcia, dialogi. Film po prostu urzeka...

ocenił(a) film na 10
constantia

No właśnie, kurcze upojny, no nie?:)) Ja dałam 10 punktórw, ale widzę, że średnia punktów spadła do 9. A dla mnie to po prostu doskonałość, nie wiem co może się w tym filmie nie podobać nawet tak odrobinkę. Ja się w tym filmie po prostu zakochałam. Tylko, że strasznie mi się podoba z tym tłumaczeniem i głosem lektora (tym konkretnym lektorem) jakie są w emisji na Ale kino! Gdyby wydali w ten sposób na dvd - z tym tłumaczeniem i lektorem achh.. a może zna ktoś kogos kto by mógł nagrać na dvd czy cd z telewizji? (tylko, że to by musiało byc z Ale kino! bo tam na pewno jeszcze nadadzą) Tak bardzo bym chciała. Jak by ktoś miał taką możliwość lub znał kogoś z taką możliwością to bardzo proszę o kontakt (mój adres emailowy jest na blogu).

ocenił(a) film na 9
Eleonora

Jak jeszcze kiedyś będzie lecieć to ja bym ci mogła nagrać, jeśli reflektujesz :P Zaskakujące było dla mnie jak głośno leciały oryginalne dialogi, narmalnie strasznie je sciszają. Cały film był super... I śpiewali też rewelacyjnie, aach...^^

ocenił(a) film na 10
beluczak

Ale masz możliwość nagrania tego na dvd lub cd? Bo na vhs to ja sobie nagrałam, ale mam taki ten odtwarzacz wysłużony już i ta jakość nie jest super, a poza tym co mnie najbardziej dołuje w taśmach, że mogą się wkręcić w magnetowid (co mi się zdarza:-/ ) i w ogóle z czasem się niszczą. A takie nagranie na płycie to jednak się nie zniszczy. Właśnie szczególnie zalezy mi na stronie dźwiękowej bo podoba mi się ten lektor, a potem jak wydają na dvd (o ile w ogóle wydadzą) to często jest gorsze tłumaczenie i często też jakiś badziewny lektor.
Odpisz mi proszę jakie masz możliwości z tym nagrywaniem - znaczy na co. Bo jeśli chodzi o powtórki to na pewno to powtórzą bo na Ale kino! powtarzają po iles razy zanim skończą. "Mirandę" np. też juz puścili mnóstwo razy - też świetny film. Coś mnie w nim drażni więc tak bardzo go nie uwielbiam, ale dialogi też ma niezłe;P No, ale "Most artystów" jest rozdzierająco piękny i na nim to mi maksymalnie zależy.

ocenił(a) film na 9
Eleonora

Dvd służę. Jeśli chodzi o vhs to jakośc niektórych taśm po czasie, a zwłaszcza to co się robi z dźwiękiem jest naprawdę fascynująca... Jakąś operę mam na kasecie sprzed 17 lat to aż uszy momentami bolą ;)
W przyszły wtorek powtarzają. Bardzo sympatycznie z ich strony.

ocenił(a) film na 10
beluczak

Wow!! Tak:)))) Właśnie widziałam na stronie Ale kino! że powtarzają:) O to weź nagraj plisss. Weź mi daj jakiś kontakt do siebie (mój email pralinka666@tlen.pl). Jak Ty masz tą możliwość to czasem bym cos poprosiła z Ale kino! - wiesz nie to żeby Cie nadwyrężać. Jakoś Ci zapłacę czy coś, no bo ja właśnie mogę tylko na tym nieszczęsnym vhs.

ocenił(a) film na 10
beluczak

Masz jeszcze możliwość sprzedania na dvd tego filmu? Byłabym bardzo wdzięczna.

ocenił(a) film na 9
____3

Myślę że nie ma sprawy. Mój mail beluczak@ gazeta pl :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones