1 godz. 30 min.
4,8 61 437
ocen
4,8 10 61437
15 348
chce zobaczyć
2,8 5
ocen krytyków
{"rate":2.8,"count":5}
{"type":"film","id":549622,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Movie+43-2012-549622/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Movie 43
 • sirius_sky ocenił(a) ten film na: 1

  Chciałem dać 2/10 za scenę z batmanem ale jednak była by to krzywdząca ocena dla filmów którym dałem dwójkę. Szkoda czasu odradzam :)

 • sztohas ocenił(a) ten film na: 2

  sirius_sky A ja dzis zakupilem ten film w empiku za 10 zl i mam nadzieje ze jak go odpale przy chipsach i piwku to bd sie dobrze bawil. Zwiastun ciekawy :)

 • harry123_fw ocenił(a) ten film na: 6

  sirius_sky Nie przesadzaj film niezły.

 • sirius_sky segment z Batmanem imo najsłabszy.

 • sirius_sky segment z Batmanem imo najsłabszy.

 • sirius_sky Widać, że jesteś wiecznym oponentem, który nie ma tak na prawdę swojego zdania i nie umie się dobrze bawić, a nawet za komediami nie przepadasz, co wynika z Twojego profilu, lecz to filmy o tematyce gangsterskiej, wojennej i kryminały przeważają, jesteś więc w głębi chorobliwie poważny ;)
  Ze wzorców psychologicznych, zachowań na profilu wynika, że uważasz się za lepszego od innych. Także Twoje zdanie i ocena są tak na prawdę warte tyle, co nic. Nie zauważyłeś nawet, że film ten jest po prostu walką z cenzurą i ogólnie przyjętymi normami. Pomysł więc był skuteczny :)

 • sirius_sky Zgadzam się nigdy więcej tego typu filmów. :)

 • alicjadsd ocenił(a) ten film na: 7

  sirius_sky E tam, to jest moim zdaniem film dla ludzi, którzy nienawidzą politycznej poprawności. Ja nie znoszę głupawych komedii, ale na tym filmie ku swojemu własnemu zaskoczeniu ( a znalazlam sie na nim przez czysty przypadek) uśmiałam się, jak chyba na żadnym innym. Myślę, że dla śmiertelnie poważnych i wiecznie stawających w obronie "wartościi" ludzi odbiór filmu może być problemem, ale dla "normalsów" ze zdrowym rozsądkiem, dystansem i poczuciem humoru - to moze być niezla rozrywka. Aczkolwiek - byle nie za czesto i wyłącznie.