1 godz. 30 min.
4,8 61 437
ocen
4,8 10 61437
15 348
chce zobaczyć
2,8 5
ocen krytyków
{"rate":2.8,"count":5}
{"type":"film","id":549622,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Movie+43-2012-549622/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Movie 43
  • Truskaffka11 ocenił(a) ten film na: 4

Nie rozumiem dlaczego ten film jest uznawany za gniot. Ja się uśmiałam. Może to nie jest arcydzieło, ale nie jest tak źle. Do obejrzenia skłoniła mnie obsada aktorska .
    PS: Mam pytanie do osób, ktore oglądały film. Który segment podobał wam sie najbardziej ?

• emm79 ocenił(a) ten film na: 8

Truskaffka11 Obsada poprostu super,niestety chyba zbyt wulgarny dla naszego chrześcijańskiego społeczeństwa ,innego wytłumaczenia nie widze.
    A tu przy nie których epizodach poprostu się nie da..
    -jaja na szyji wyłem
    -zrobisz na mnie kupke?
    -szybkie randki w Gotham
    -tampax
    -randka w ciemno hee
    co tu więcej pisać pozycja obowiązkowa.pozdr.

• bulv ocenił(a) ten film na: 8

emm79 1. jajka wymiatają
    2.superheroes
    3.kupka
    4.domowa edukacja

• emm79 U nas taki film może powstać za 1000 lat. Tam już teraz jest, musimy iść do przodu. Tolerancja i jeszcze raz tolerancja. Tempe społeczeństwo. Col sra i trawę wyrywa

• Twoflower ocenił(a) ten film na: 1

ogurczak Co ma tolerancja do tego filmu? Jeśli chodzi o "tempe społeczeństwo" to właśnie do nich ten film był adresowany.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 1

Twoflower Nie, to po prostu kwestia gustu zakompleksieni ludzie. Na IMDb ten film ma średnią 4,4, więc Zachód jest mniej tolerancyjny od nas? Wstyd za Was.

Dalej nie rozumiem, co ma ten film do tolerancji.
    Nie ma tam nic o mniejszościach narodowych czy homoseksualistach.
    Teoretycznie pierwszą scenkę można by podciągnąć pod tolerancje dotyczącą wyglądu, ale nie sądzę by to było przesłanie tego filmu...

Chodzi Ci o tolerancje wobec ludzi, których takie żarty śmieszą? Na filmwebie wystawiamy (subiektywną) ocenę filmu, a nie osób, do których ten film jest kierowany.

Nie będę się kłócić o jakość filmu, gdyż komedia (podobnie jak horror) jest bardzo subiektywnym w odbiorze gatunkiem, ale nie rozumiem co do tego wszystkiego ma tolerancja.

Co do wypowiedzi ogurczaka, że u nas taki film może powstać za 1000 lat - prędzej można się szczycić brakiem takich filmów niż tym, że powstają. Nie są one kierowane do najbardziej wysublimowanej czy wykształconej widowni. Nie wyciągam żadnych negatywnych wniosków o ludziach, którym się ten film podoba (poszczególne części mi też przypadły do gustu), ale na pewno fakt, że się ten film spodobał, nie jest powodem do chluby.

• Sasilton ocenił(a) ten film na: 2

emm79 Ten film i poziom żartów jest po prostu żenujący.
    Penis na twarzy, potem jakieś rzygi i miesiączka. Brzmi to wszystko jak z jakiegoś filmu klasy C.
    Nie wiem kogo w ogóle to śmieszy, takie żarty pasowały by jedynie w South Park.
    Wytrzymałem tylko 30min bo szkoda było mi czasu by oglądać dalej.

• Sasilton Tragiczny film. Tak mi go polecano, ze super film a tu lipa. Stracony czas i nic wiecej

• emm79 chcialbys zeby ktos jajami dotykal glowy twojego dziecka obojetnie gdzie te jaja sie znajduja?

• emm79 ocenił(a) ten film na: 8

mania19 Boshe dziecko to tylko film na dodatek komedia hee wyluzuj :)

• emm79 no spoko ale sa granice

• emm79 To nie jest odpowiedz na pytanie :)

• wujaniek ocenił(a) ten film na: 7

mania19 jaja na glowie dziecka byly najbardziej zabawne, dostalem ataku smiechu ze nie moglem zlapac oddechu. ten film to czysty geniusz...

Truskaffka11 Film jest uznawany za gniot, gdyż sporo scen było po prostu obrzydliwych a większość żartów odwołuje się do najniższej klasy humoru.

Chyba najbardziej spodobał mi się segment o domowym nauczaniu, moim zdaniem był to naprawdę inteligentny pomysł.
    Według mnie bardzo dobrze zagrała Emma Stone, ale skecz z nią powinien się skończyć na kwestii "Zobaczymy się w kościele".
    IBabe było ciekawym pomysłem i miało swoje momenty.
    Truth or Dare miało potencjał, ale twórcy pociągneli to zdecydowanie za daleko.
    Jako, że jestem fanem komiksów DC to chętnie oglądnąłem wątek z superbohaterami, ale mógłby być on chociaż odrobinkę stonowany.

• Torin ocenił(a) ten film na: 1

Truskaffka11 Dno. To ocena i zarazem jedyny właściwy tytuł dla tego "filmu".

• Jabolak ocenił(a) ten film na: 8

Truskaffka11 1. dzielni rodzice wychowujacy syna w domu
    2. prawda czy wyzwanie
    3. kupka
    4. szybkie randki w gotham
    :) Było kilka nieśmiesznych, ale przy rodzicach to leżałem ze śmiechu:)

Jabolak Mi również ,,Homeschool" podobał się najbardziej.

• lesnyduch ocenił(a) ten film na: 7

Truskaffka11 pierwszy epizod - w restauracji z nietypowym jabłkiem Adama :) , gag z Chloe Grace Moretz oraz rodzice wychowujący syna w domu :) Nie ma co się czepiać filmu, czasem trzeba się odmóżdżyć i zrobić sobie reset :) To i tak o niebo lepsze od Kac Wawy.

lesnyduch Szkola w domu i tak najlepsza :) Na drugim miejscu ten segment z Chloe.

• lesnyduch ocenił(a) ten film na: 7

Truskaffka11 Zwłaszcza jak go matka chciała wprowadzić w arkana seksu :)

• dorian_fw ocenił(a) ten film na: 8

Truskaffka11 Najlepszy był ten ostatni z kotem Beezelem; przerażający.

dorian_fw Ten kot był zboczony...

• Jabolak ocenił(a) ten film na: 8

dorian_fw Ten beezel był tak gówniany, że masakra, jakby go nie było to bym dał wyższą ocenę:) Łudziłem się, że w tym segmencie się zaśmieje ale tylko straciłem czas...

• Truskaffka11 Zdecydowanie na pierwszym miejscu "Wychowanie w domu" ale "Dzieci w automatach" też dobre:)

• Truskaffka11 Film dla wariatów. Ja się takim czuję i poziom intelektualny mi nie przeszkadzał tak samo jak we ,,Włatcach Móch" czy ,,Rrrrr". Po prostu trzeba wyłączyć myślenie tak jak w widowiskach na które ludzie wybierają się dla samych efektów specjalnych.
    Rozwalił mnie moment potrącenia z pełnym bagażem. Nie mogłem złapać oddechu. Dla tych co nie widzieli polecam dystans, dystans i jeszcze raz dystans.

• Truskaffka11 1. kupka
    2. edukacja domowa
    3. tampax
    4. jaja na szyi

• Truskaffka11 To czemu dałaś ocenę niższą, niż sama średnia ów filmu? Film jest całkiem niezły. 7/10 za super oryginalność i walenie cenzury. Film jest i tak dla dorosłych.

• wujaniek ocenił(a) ten film na: 7

Truskaffka11 edukacja domowa
    jaja na szyi

• WielkiBum ocenił(a) ten film na: 10

Truskaffka11 Gatka motywacyjna trenera - mecz koszykówki

• retro_woman88 ocenił(a) ten film na: 8

Truskaffka11 to jak pytanie o ulubione dziecko...głupio mieć ulubieńca

• Truskaffka11 w całym filmie najbardziej podoba mi sie moment jak Kate Winslet smyra sie palcami po szyi i daje znaki kelnerowi :D

• tomek221079 ocenił(a) ten film na: 7

Truskaffka11 Nie rozumiesz dlaczego film jest uznawany za gniot a dałaś ocenę aż 4 ? Oki