PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826832}
5,5 11 356
ocen
5,5 10 1 11356
5,8 35
ocen krytyków
Mowa ptaków
powrót do forum filmu Mowa ptaków

Jest to film który rozczarowuje w dodatku jest nie trafiony z czasem co świadczy scena na lekcjach w szkole nikt by tego nie zrobił nauczycielowi co ci uczniowie.Bardzo film nudzi aktorzy gadają kolejne teksty które nic nie wnoszą a od połowy wyczekuje się na zakończenie tego słabego filmu.Podoba mi się że Fabijański zagrał inaczej niż wcześniejszych produkcjach i jedna z lepszych ról Trzebiatowskiej.

ocenił(a) film na 9
Koneser_Kielce

Włączyłeś sobie film Żuławskich, czego się spodziewałeś? Kolejnego netflixowego zapychacza czasu, o którym zapomnisz nazajutrz? Kino "żuławskie" jest przesadzone, ekspresyjne, surrealistyczne, wyładowane symbolizmem i nawiązaniami do popkultury i szalenie wręcz groteskowe, dlatego nie można go oceniać w kategoriach "oni by tego nie zrobili w rzeczywistości". Bo dlaczego kino ma pokazywać wszystko tak jak jest w rzeczywistości? Zupełnie nietrafiony jest niestety twój wpis, z całym szacunkiem.

ocenił(a) film na 1
Koneser_Kielce

Film tak okrpnie zły że aż słów brak że można było zrobić takiego potworka!!!

ocenił(a) film na 10
Koneser_Kielce

Po pierwsze nie powinieneś dzielić się z psem żarciem z McD, a po drugie to myślałeś, że że wszystkie filmy będą jak u Vegi?

ocenił(a) film na 9
Koneser_Kielce

Psu chodziło o Ciebie, nie o film.

Sceny z życia szkoły są przynajmniej częściowo oparte na faktach (np. to z koszem). To zawsze zabawne, gdy osoby nieznające faktów piszą, że fakty są za mało realistyczne. ;)

ocenił(a) film na 2
hyrkan

On napisał, że jest nietrafiony z czasem, a akcja z wiadrem była wiele lat temu. Umiesz czytać ze zrozumieniem?

ocenił(a) film na 9
Alex303

Umiem w kilku ludzkich językach, w jakim języku pisał nasz rozmówca?

Ile to "wiele lat temu"? Bo dla mnie to było kilkanaście lat. Chyba mogę zrozumieć, że jeśli ktoś tyle żyje, to dla niego to dawno. Natomiast dla mnie to jeden i ten sam okres charakteryzujący się między innymi agresywnymi dziećmi. bez obrazy.

I wreszcie: dlaczego niby nie może się dziś zdarzyć to, co się zdarzyło kilkanaście lat temu? Gdziekolwiek ma miejsce jakiś wypadek czy akt agresji, od razu twoi koledzy i koleżanki nakręcają sytuację i filmują. Niektórzy nakręcają obrazki znęcania się daleko wykraczające poza kosz na głowie nauczyciela. Czemu zatem coś takiego nie mogłoby się zdarzyć?

Spróbuj pisać ze zrozumieniem, będzie mi łatwiej to czytać.

Koneser_Kielce

Jak mogłeś dręczyć psinę!!!!
Biedny piesek.

ocenił(a) film na 6
Koneser_Kielce

Akurat akcja z nauczycielem, zadręczaniem go i wsadzeniem mu kosza na śmieci na głowę to autentyczna historia, która się kilka lat temu odbiła echem w mediach.

ocenił(a) film na 1
Koneser_Kielce

Podziwiam Twojego psa, że nie popełnił samobójstwa, tworzenie takich filmów winno być karalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones