PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785552}

X-Men: Mroczna Phoenix

Dark Phoenix
5,4 40 325
ocen
5,4 10 1 40325
3,5 11
ocen krytyków
X Men: Mroczna Phoenix
powrót do forum filmu X-Men: Mroczna Phoenix

Sophie Turner ma zagrać Phoenix, to będzie jej największa szansa na pokazanie się z dobrej strony. Sporo ludzi uważa że jej gra aktorska jest drewniana i słaba.Ja też nie uważam żeby była jakąś wybitną aktorką, jest po prostu przeciętna. Teraz będąc główną postacią w filmie z cyklu X-Men ma szanse przekonać do siebie ludzi.Ale czy ma w ogóle szanse dorównać Famke Janssen z oryginału? Będzie ciężko.

ocenił(a) film na 7
Wulfstan

oceniasz tylko po GoT i Apocalypse?

321_red

Tak, a jej gra zmienia się bardzo w filmach których jej nie widziałem ? Przekonała cie do siebie w czymś konkretnym ?

ocenił(a) film na 7
Wulfstan

Opowiadanie o grze aktorskiej jest raczej absurdalne... Polecam pooglądać dziewczynę i dopiero oceniać. Osobiście uważam, że ma potencjał i całkiem możliwe, że w wieku Famke będzie dorównywała jej stylem ;)
PS. Pisanie o jej drewnianej grze aktorskiej po samej grze o tron gdzie miała do zagrania głupiutką dziewczynę to tak jak pisanie, że jestes ignorantem na podstawie tej jednej wypowiedzi :)

321_red

Nie każdy w jej wieku dostaje tak dużą szansę, stąd też należy się liczyć z drugą stroną nagłej i nieuzasadnionej popularności, czyli krytyką. Nie oceniam jej gry przez pryzmat jedynie GoT. Eufemistycznie mówiąc, nie wybija się ponad przeciętność i nie zapowiada się by miało się to zmienić w przyszłości. Aczkolwiek czas pokaże czy się mylę.

Nie rozumiem do końca wypowiedzi poprzednika. Szczególnie aluzji do ignorancji( proponuję sprawdzanie definicji używanych słów, nie tylko w celu wzbogacenia języka, ale i aby uniknąć ośmieszenia). Wulfstan zadał konkretne pytanie, na które, jak widzę, nie doczekał się odpowiedzi. Z mojej strony, widziałam większość filmów z jej filmografii i osobiście uważam, że nie wykazała się niczym ponad to, co widzieliśmy w GoT, czy X-menach. Ogólnie rzecz ujmując- zdecydowanie brakuje różnorodności w jej kreacjach (ciężko rozsądzić, czy to wina ubogich umiejętności aktorki, czy doboru ról). Co do Framke Jenssen, bardzo ją cenię jako aktorkę, ale kreacja Jean Grey kompletnie mnie nie przekonuje, choć w tym wypadku, raczej skłaniałabym się, że bardziej wina postaci.

ocenił(a) film na 7
321_red

Tu I tu była najgorsza częścią obsady więc gorzej nie będzie

Wulfstan

Ja tam się trochę jednak obawiam bo Dark Phoenix to mój ulubiony czarny charakter w X-men, może mogli postawić np na Shailene Woodley? W przypadku Famke to nie ma co mówić o oryginale bo w tamtej części nie dostaliśmy dark phoenix ale fakt jako Jean Greay aka Phoenix trudno będzie jej dorównać.

ocenił(a) film na 3
Wulfstan

Największa szansa na pokazanie talentu aktorskiego w filmie o superbohaterach, jakich ostatnio powstaje dziesiatki? Chyba sobie człowieku jaja robisz :D

Wulfstan

Ona tak mi nie pasuje do roli Jean Grey, jest mało charyzmatyczna i nie przekonująca. Do tego ta jej drewniana mimika. Jak ją zobaczyłem w trailerze do Apocallyps zupełnie nie przypadła mi do gustu, jak zresztą przez cały film. Domyślam się niestety, że będę zmuszony oglądać ją w tej roli przez kilka najbliższych epizodów...ech

ocenił(a) film na 4
Wulfstan

Jest szansa, że po kolejnej manianie, którą odwali swoim pseudoaktorstwem, przestaną ją upychać do dobrych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones